Jack’s Burlesque – vocal, dance & mapping show (PATRONAT) (KONKURS)

8 Sie

Przyszło lato, a wraz z nimi upalne wieczory i orzeźwiające cocktaile przy wdziękach pięknych artystek i dźwiękach muzyki wszech czasów. Wokalistki i tancerki estradowej grupy Show Burlesque Dance zapraszają! Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie.

Zobaczcie wysmakowane show w klimatach kobiecych stylów tanecznych i Burleski od High Heels przez Sexy Dance, a także Pole Dance. Doskonała lokalizacja w centrum Gdańska. Nasze wydarzenie wyróżnia audiowizualne show mappingu.

Wyruszymy w podróż po epokach wraz z Divami stulecia. Od paryskiego Moulin Rouge po amerykańskie musicale i tematykę Pin Up Marine.

Podczas Show przy wdziękach pięknych artystek i dźwiękach muzyki wszech czasów będą mogli Państwo zamówić orzeźwiające cocktaile i przekąski.

Pobudzenia tylu zmysłów nie doświadczycie nigdzie indziej!

Bilety.
⭐️89 zł w dniu wydarzenia na miejscu
⭐️79 zł przelewem na Kinga Malewska Show Burlesque Dance Eurokonto Mobilne 36 1240 2887 1111 0010 0517 2965 prośba o e-mail z potwierdzeniem rezerwacji na oferta@showburlesque.pl
⭐️89 zł przez portale biletowe
⭐️going.pl/show-burlesque-dance
⭐️wejsciowki.pl/warszawa/teatry/show-burlesque-dance,1002/jacks-burlesque,12056?eventId=163225
⭐️biletyna.pl/inne/Jacks-Burlesque
⭐️www.kupbilecik.pl/baza/6302/Jack%27s+Burlesque/

Gdańsk, ul. Chmielna 103/104 p.1

Dwa terminy: 21 i 22 sierpnia, godz. 21:00.

                                      >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na Jack’s Burlesque!

                                                 Co jest istotą europejskiej burleski?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku, 19 sierpnia do godziny 15:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL –  JACK’S BURLESQUE. 

Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą losowania nagrody. Nagrodami są podwójne wejściówki na Jack’s Burlesque, które obowiązują w dniu 22 sierpnia.  Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 19 sierpnia, do godziny 15:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na Jack’s Burlesque! Zaproszenia obowiązują w dniu 22 sierpnia.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

 Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.