,,IT 5! – IT Piątki! Pogadajmy o IT” (PATRONAT)

19 Sty

Branża IT rozwija się bardzo szybko, dlatego tak ważnym elementem jest ciągły rozwój. Jedynym ze sposobów, aby być na bieżąco z nowymi trendami, zmianami, a także mieć kontakt z innymi osobami z branży, jest udział w meetupach jej poświęconymi. na których oprócz wysłuchania wartościowych prelekcji, mamy możliwość spotkania się z innymi osobami o tych samych zainteresowaniach. Jednym z takich wydarzeń, które objęliśmy patronatem, jest cykliczne spotkanie IT 5-IT Piątek–pogadajmy o IT, które organizuje Fundacja CODE:ME. Najbliższe wydarzenie odbędzie się już w najbliższy piątek tj. 24.01.2020. Start o godzinie 18:00 w siedzibie Fundacji CODE:ME przy Alei Wojska Polskiego 41 w Gdańsku.
|

IT 5 to spotkania, podczas których odbywają się 3-4 prelekcje, na których poruszane są tematy związane z szeroko pojętą branżą IT. Ideą wydarzenia jest chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także stworzenie przestrzeni,w której mogą spotkać się osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki w programowaniu i testowaniu, jak ci, którzy mają je już dawno za sobą. Z tego powodu poziom zaawansowania prelekcji jest bardzo różnorodny i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Agenda:
„Angular, React, Vue –  stan na 2020. Którego warto się uczyć?” –  Sylwia Laskowska
“ADHD i ADD w IT” –  Michał Żuchowski
„Polowanie na jednorożca, czyli jak dać się upolować na rozmowie rekrutacyjnej” –  Michał Nowak
,,Zostałam Software Developerem i co dalej?” –  Malwina Mieczkowska

Wydarzenie jest bezpłatne, a zapisać na nie można się tu:evenea.pl/event/it5vol3/

Fundacja CODE:ME to nie tylko szkoła programowania, dajemy coś więcej niż umiejętność nauczenia się któregoś z języków programowania. W Fundacji CODE:ME od ponad 4 lat dajemy możliwość rozwoju opartego na wiedzy ekspertów i doświadczeniach społeczności, a przede wszystkim staramy się budować dobre relacje z otoczeniem i stworzyć przestrzeń, w której każdy będzie mógł rozwinąć skrzydła i złapać motywacyjny oddech.

Źródło: Informacja prasowa.

Nasz portal ma przyjemność być patronem medialnym cyklu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.