Improwizowana Komedia Romantyczna! (KONKURS)

5 Lut

17 lutego o godz. 19:00, po raz pierwszy w Sopocie, Impro Atak wystawi Improwizowaną Komedię Romantyczną! Jeśli kochacie historie w stylu Love Actually, Sylwester w Nowym Jorku czy Walentynki, spektakl z pewnością się Wam spodoba! A dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na występ.

W ostatnich miesiącach wystawialiśmy głównie Improwizowaną Komedią Muzyczną, ostatnio zagraliśmy Miniatury Teatralne IMPRO Atak! a teraz czas na kolejną długą formę improwizowaną – komedię romantyczną – informują organizatorzy. 

Jeżeli lubią Państwo takie filmy jak „Love Actually”, „Sylwester w Nowym Jorku”, „Walentynki”, czy choćby nasze rodzime „List do M.”,  to ten spektakl jest właśnie dla Was, ponieważ zarówno on, jak i wymienione filmy, oparte są o ten sam schemat.

Co to oznacza? Zaczyna się niewinnie, kilka kompletnie odrębnych scen z życia różnych postaci, które teoretycznie nie mają ze sobą nic wspólnego. Już po kilkunastu minutach okazuje się, że kolejne wątki zaczynają łączyć się ze sobą w jedną, przejrzystą całość, w historię, która zaskakuje, wzrusza, a czasem bawi do łez.

IMPRO ATAK! Improwizowana komedia romantyczna w trzech aktach, to koncepcja Państwa ukochanych filmów przeniesiona na deski teatralne, na dodatek (jak zwykle podczas przedstawień improwizowanych), wszystko powstaje „tu i teraz”, na Waszych oczach! Całe przedstawienie zbudowane jest na podstawie jednej sugestii publiczności!

Bilety do nabycie na stronie Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz spektaklu „ImproAtak”, który odbędzie się 17 lutego!

                                                             Jak naprawdę nazywa się Lilu?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (15 lutego) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRO ATAK! Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 15 lutego, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.