Improwizowana Komedia Muzyczna! (KONKURS)

9 Paź

Teatr Impro Sopot to swoiste perpetuum mobile, w którym od ponad dwóch lat pozytywna energia widowni i zawodowych aktorów wzajemnie się napędzają. Mamy dla Was zaproszenia na 15 października, na godz. 19:00 do PFK w Sopocie!

Spektakl „Sopot!Sopot”czyli Improwizowana komedia muzyczna, to wydarzenie na skalę polskiego rynku muzycznego i teatralnego!

INSPIRACJĄ tej niepowtarzalnej komedii muzycznej jest SUGESTIA WIDOWNI.
Tutaj wszystko zdarzyć się może, na dodatek ŚPIEWAJĄCO! Publiczność wymyśli tytuł, a zawodowi aktorzy i muzycy stworzą na jej oczach piosenki zapadające w pamięć jak te z „Lalaland”, „Hair”, „Chicago” czy „Krainy Lodu”! Powstaną historie, które rozśmieszają i zarazem wzruszają do łez.

Sprawdź nas! STWÓRZ Z NAMI KOMEDIĘ MUZYCZNĄ!!! – zachęcają organizatorzy.

Inicjatorami przedsięwzięcia jest tygodnik ANGORA i Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Od stycznia 2015 roku różnorodne spektakle Zespołu zobaczyło ponad 28 000 osób, w Sopocie ponad 5 500. 

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na Impro Atak w Sopocie!

 Wymień przynajmniej dwa miejsca w Polsce, w których wystawiane są spektakle Teatru Impro?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (13 października) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRO MUSICAL. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 października, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl IMPRO ATAKu.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.