Improwizacje z Teatrem Impro (KONKURS)

24 Lis

Wasi ulubieńcy, czyli Teatr Impro Sopot wraz z Impro Atakiem, ponownie wystąpią w sopockim Teatrze na Plaży, 3 grudnia o godz. 19:00 i 4 grudnia o godzinie 17.00. Czekają na Was podwójne zaproszenia!

„Impro” to zdobywająca szturmem serca widowni forma teatralna. Dzięki Teatrowi Impro Sopot pomysły widzów i wyobraźnia aktorów wychodzą sobie naprzeciw. Tutaj wszystko zdarzyć się może, bo to publiczność za każdym razem jest reżyserem i autorem scenariusza spektaklu, zaś aktorzy podejmują niesamowite i nieprzewidywalne wyzwania.

Sopocki spektakl Impro Atak! złożony jest z krótkich form impro, czyli tak zwanych gier improwizowanych. Jest niezwykle dynamiczny, w całości zbudowany w oparciu o sugestie widzów. Inicjatorami przedsięwzięcia jest tygodnik ANGORA i Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Od stycznia 2015 roku wystawiany jest z wielkim powodzeniem w Małej Sali Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi. Do października 2016 spektakle obejrzało ponad 15 000 osób w Łodzi oraz 5500 widzów na 36 przedstawieniach w Sopocie. Twórcą Teatru Impro Sopot oraz zespołu Impro Atak!, który przyjął swoją nazwę od pierwszego spektaklu, jest Jacek Stefanik aktor, muzyk, absolwent PWSFTViT w Łodzi, od 6 lat zaangażowany w nurt Impro w Polsce.

W skład zespołu wchodzą aktorzy Teatru Nowego w Łodzi i nie tylko: Jolanta Jackowska, Lilu, Magdalena Prochasek, Beata Różalska, Kamila Salwerowicz, Piotr Gawron-Jedlikowski, Jan Jakubowski, Adam Kaźmierowski, Michał Kruk, Konrad Michalak, Wojciech Oleksiewicz, Piotr Rogucki, Karol Sargalski, Jacek Stefanik, Zorak oraz znakomici muzycy: Sławomir Badowski i Sławomir Bartkiewicz.

Bilety do nabycia w następujących punktach sprzedaży: Teatr na Plaży (ul. Moniuszki 2, Sopot), Bałtycka Agencja Artystyczna BART (ul. Kościuszki 61, Sopot), a także na stronach internetowych www.teatrnaplazy.pl i www.bart.sopot.pl.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na Impro Atak w Sopocie!

       Wymień nazwiska gwiazd, które wzięły udział w letnich edycjach Impro Ataku.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (1 grudnia) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRO ATAK i datę spektaklu (3 lub 4 grudnia). Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 1 grudnia, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl IMPRO ATAKu.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.