Impro Kryminał (KONKURS)

5 Mar

16 marca o godz. 19:00 w PFK (teren Opery Leśnej) odbędzie się spotkanie z Impro Atakiem. Czeka na Was Impro Kryminał! Kto i jak zginie? To Wy zdecydujecie! Jeśli chcecie wziąć udział w morderstwie, nie może Was na tym emocjonującym spektaklu zabraknąć. Oczywiście dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą podwójne zaproszenia.

Wyobraźcie sobie zwyczajne, spokojne, małe miasteczko. Miasteczko, w którym wszyscy się znają i lubią… Czy jednak rzeczywiście tak jest? A może są tam ukryte waśnie, animozje, ciche romanse?

Pewnego dnia w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z mieszkańców,  a o dokonanie zbrodni podejrzany może być właściwie każdy…

Poznajmy mroczne tajemnice tej na pozór sielankowej mieściny…
Poznajmy najciemniejsze zakamarki ludzkiego umysłu. Sprawdźmy, jak zaskakujące mogą być motywy popełnionej zbrodni…

Stworzycie tę historię razem z nami, bo to Wy zdecydujecie kto zginie i w jaki sposób zostanie popełnione morderstwo. My zaś, w oparciu o Wasze sugestie, zagramy dla Was Improwizowany Kryminał – zachęca Jacek Stefanik, „mózg” Impro Ataku.

 

Bilety dostępne TUTAJ.

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na Impro Atak! Improwizowany Kryminał.

                                  Jak początkowo nazywał się zespół Impro Ataku?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (13 marca) do godziny 9.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – IMPRO ATAK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 marca, do godziny 9.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na spektakl Impro Atak! Improwizowany Kryminał.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

                                    >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

 Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.