„Impro Atak! Musical improwizowany” (KONKURS, WYWIAD)

3 Sie

„Impro Atak! Musical improwizowany”, tu już absolutnie wszystko zdarzyć się może… Na dodatek śpiewająco! Wspaniali muzycy na oczach widowni stworzą klimaty rodem z „Hair”, „Grease”, „Chicago”, czy „Krainy Lodu”, a rewelacyjni aktorzy wzruszą i rozbawią Was do łez. Oto musical jakiego jeszcze nie było, bo inspirowany przez publiczność, która wymyśli tytuł, jednocześnie określając klimat akcji na scenie. Stwórz to i Ty! Mamy dla Was zaproszenia na 10 i 11 sierpnia!

Nasz portal rozmawiał z Jackiem Stefanikiem, mózgiem Teatru Impro. Zapraszamy!

My3Miasto.pl:  Jak to możliwe, musical improwizowany? Przecież musicie mieć to przygotowane!

Jacek Stefanik: Nic bardziej mylnego. Nie wiemy nic… Widownia podrzuca nam tytuł nieistniejącego musicalu, który chciałaby obejrzeć i w tym momencie zaczyna się cała zabawa. Muzycy zaczynają grać improwizowany numer otwierający musical, a my zaczynamy śpiewać pierwszą piosenkę.

M3MJak to? Tak od razu?

JS: Wiem, że to wydaje się nieprawdopodobne, ale właśnie tak. Potem zaczyna się dopiero dziać… Dzięki widowni byliśmy we wspaniałych miejscach. Lecieliśmy maluchem na księżyc, byliśmy na zlocie czarownic, hodowaliśmy ekologiczne jaja (jeżeli się je w ogóle hoduje), przeżyliśmy romans w szatni.

M3M: Brzmi ciekawie… A kto gra?

JS: Tego ode mnie nie wyciągniecie. Skład jak zawsze owiany tajemnicą. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że będzie rewelacyjny Band złożony z trzech muzyków, a na scenie pojawi się od 7 do 8 aktorów. Tak, że będzie się działo…

Cóż mogę dodać? Zapraszam do Opery Leśnej, sala PFK w środę i czwartek o 19.00. Pomóżcie nam stworzyć kolejny musical. Do zobaczenia.

M3M: Do zobaczenia

Kto? Impro Atak w ramach Teatru Impro Sopot
Kiedy? 10 i 11 sierpnia o godz. 19:00
Gdzie? sala PFK Opery Leśnej w Sopocie
Bilety: bart-bilety.interticket.pl.

A tak już było:

                             >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na Impro Atak! Musical improwizowany.

                      W którym z łódzkich teatrów można obejrzeć Impro Atak?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (8 sierpnia) do godziny 13.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Impro Atak. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 8 sierpnia, do godziny 13.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na spektakl Impro Atak! Musical improwizowany.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Sponsorem nagród jest Tygodnik Angora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.