II Grand Prix Fitness w sopockiej Zatoce Sztuki

15 Cze

Już w sobotę, 20 czerwca 2015 w Zatoce Sztuki w Sopocie odbędzie się II GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak&Twoje Suplementy. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, na którym będzie można zobaczyć zawody sportów sylwetkowych i gimnastycznych. Zawodnicy z całej Polski przyjadą zaprezentować swoje umiejętności. Głównym partnerem wydarzenia jest Firma Twoje Suplementy, która przygotowała atrakcyjne prezenty dla wszystkich zawodników. Atrakcją wieczoru będzie także pokaz mody oraz występ Przemysława Radziszewskiego z The Voice od Poland, który będzie również konferansjerem całego wydarzenia.

Zapraszamy już od godziny 12:00 na pokaz fitnessu gimnastycznego, w którym zobaczycie kategorie takie jak: FIT–KID – układy dowolne dzieci z elementami show w wieku od 6 do 14 lat oraz Fitness Aerobic młodzieży od 16 roku życia. Na scenie staną także aktualne Mistrzynie Europy z Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak. Od godziny 18:00 zapraszamy na drugi blok sportów sylwetkowych, w których zobaczycie kategorie kobiet Fitness Bikini, Fitness Figure oraz utworzoną w tym roku nową kategorię Sexy Ass – najlepsze pośladki 2015! Od godziny 20:00 odbędzie się pokaz mody z Firmą UFUFU oraz finały – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Impreza ma charakter otwarty, zapraszamy wszystkich dzieci i dorosłych na niesamowite widowisko do Zatoki Sztuki! – dodają.

                                       >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Nasz portal ma przyjemność być patronem medialnym imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.