Hip-hop w Operze Leśnej

24 Cze

Szpadyzor Records oraz My Music Events zapraszają na pierwszy letni festiwal hip-hopowy w roku 2015, który odbędzie się już 28 czerwca. Na arenę imprezy wybrana została legendarna, sopocka Opera Leśna, która do tej pory kojarzyła się głównie z muzyką popularną. Jest to wydarzenie bez precedensu, podczas którego na jednej scenie publiczność będzie miała okazję zobaczyć prawie wszystkich kluczowych wykonawców polskiej sceny rap. 

W pierwszy weekend wakacji zaprezentujemy letnią odsłonę Hip Hop Festiwal – największej tego typu imprezy w Polsce, podczas której na jednej scenie wystąpią najbardziej znane gwiazdy gatunku. Gwarantujemy tym samym niezapomniane przeżycia, jakie dodatkowo spotęgowane zostaną przez niepowtarzalny klimat sopockiej Opery Leśnej – miejsca nierozerwalnie kojarzonego z najwyższymi standardami muzycznymi – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.

Oficjalne, huczne rozpoczęcie sopockiego festiwalu będzie miało miejsce dzień wcześniej (27.06) w sopockim klubie SCENA. Zagrają: DJ Tuniziano, Dj Kostek, CO CIE TRAPY (CEHA x DJ WOJNA) oraz DJ Soina.

>>WARM UP PARTY NA FACEBOOKU<<

Właściwa impreza startuje w niedzielę. Koncerty rozpoczną się już o godzinie 18.00. Na jednej scenie publiczność zgromadzona w sopockiej Operze Leśnej będzie miała okazję usłyszeć: Tede, donGURALesko, Sokół i Marysia Starosta, Shellerini/Słoń (W.S.R.H.), Quebonafide, Mielzky, Dwa Sławy, Eldo, Gedz, Mumin, KęKę oraz JWP/BC.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA<<

Bilety w cenie 69/79 i 80 zł dostępne za pośrednictwem strony internetowej. 

HHFEST2015

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.