Harmonia ciała i ducha (PATRONAT)

5 Mar

Izabela Ryska, biotechnolog leków i laureatka Konkursu Gdyński Biznesplan 2017, zaprasza na bezpłatne wydarzenie ,,Harmonia ciała i ducha”, które odbędzie się 25 marca 2018 r., w godzinach 12:30–15:00 w InfoBoxie w Gdyni.

Izabela Ryska ścieżkę zawodową związała z tworzeniem naturalnych kosmetyków. Pierwszymi kosmetykami, które opracowała są świece do masażu. Po zapaleniu zamieniają się w ciepły olejek roślinny do ciała. Izabela ze swoim projektem ,,Świece do masażu i aromaterapii” wygrała Gdyński Biznesplan 2017 w kategorii Open.

Podczas wydarzenia Izabela po raz pierwszy przedstawi 4 nowe kosmetyki naturalne z kolekcji inspirowanej Pomorzem i miastem Gdynia. Na wydarzeniu będzie można sprawdzić działanie tych kosmetyków na własnej skórze.

To właśnie w Gdyni spacerując  po plaży orłowskiej szukała inspiracji i rozmyślała nad nowymi kosmetykami, a w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdyni  pracowała nad ich recepturami.

Podczas spotkania będzie można również skorzystać z peelingu i masażu dłoni, który będzie wykonany świecami do masażu. Uczestnicy dowiedzą się również jak dbać i pielęgnować skórę wiosną.

Na wydarzeniu na Gości będą czekać zdrowe i smaczne przekąski.

Izabela zaprasza na wydarzenie również rodziców z dziećmi od 4 roku życia. Dzieci będą podczas miały podczas wydarzenia zapewnioną opiekę. Nauczą się robić musujące babeczki do kąpieli. Każde dziecko zrobi dla siebie taką babeczkę i zabierze ją ze sobą do domu.

Podczas wydarzenia 10% ze sprzedaży kosmetyków będzie przekazana Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Fundacja dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności. Chroni dzieci przed krzywdzeniem i pomaga tym, które doświadczyły przemocy, by znały swoje prawa, wierzyły w siebie i cieszyły się  życiem.

Izabela Ryska

Chcę zatroszczyć się o ludzi i pomóc im osiągnąć harmonię ciała i ducha. Wierzę, że poprzez edukację, spotkania, pokazy i nowe linie kosmetyków pomogę ludziom w zabieganym życiu znaleźć czas na refleksję i zjednoczenie się z naturą. Moim marzeniem jest aby Goście po evencie wrócili do domu pełni radości, zrelaksowani oraz zainspirowani do polepszenia jakości swojego życia – mówi Izabela Ryska.

AGENDA:
12:30 Rejestracja Gości
13:00–13:15 Uroczyste przywitanie Gości. Kilka słów o pasji, marzeniach i drodze do nowej kolekcji kosmetyków.
13:15–14:30 Chwila relaksu. Testowanie kosmetyków, masaż dłoni, kawa, herbata, zdrowe przekąski, owoce.
14:30-15:00. Zakończenie eventu +NIESPODZIANKA.

Niestety ilość miejsc jest ograniczona. Jest ich 50. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy: TUTAJ.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym eventu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.