„Pasjans na dwóch”, czyli Turnau i Sikorowski w Gdańsku (KONKURS)

20 Mar

3 kwietnia o godz. 18.00 w Filharmonii Bałtyckiej przed trójmiejską publicznością w porywającym recitalu „Pasjans na dwóch” wystąpią Grzegorz Turnau i  Andrzej Sikorowski. Mamy dla Was zaproszenia! 

Tym razem w gdańskiej Filharmonii publiczność będzie miała okazję usłyszeć gwiazdy z Krakowa – Grzegorza Turnaua i Andrzeja Sikorowskiego. „Pasjans na dwóch” to znane przeboje, anegdoty, niezwykły nastrój i znakomite wykonanie.

Trudno wyobrazić sobie współczesny Kraków bez Andrzeja Sikorowskiego i Grzegorza Turnaua. Ci już dojrzali, przyjaźniący się od lat artyści, choć mieszkają w tym samym mieście, najwięcej czasu dla siebie mają podczas wspólnych koncertów. Jest to dla nich, jak i dla publiczności niezwykłe przeżycie. – Jednym słowem profesjonalizm i mistrzowska lekkość najwyższej próby. Z pełną odpowiedzialnością zapraszamy Państwa na ten magiczny koncert – zachęcają organizatorzy.

Koncert odbędzie się 3 kwietnia o godzinie 18.00. Bilety do nabycia: w kasach Filharmonii, Empikach, w Biurze Podróży Barkost (Gdynia, ul. Świętojańska 100) oraz na www.bilety24.pl w następujących cenach: 125 zł, 110 zł, 95 zł 80 zł.

plakat_Pasjans dwoch

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

Honorowym obywatelem którego z polskich miast jest Grzegorz Turnau?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (31 marca) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PASJANS NA DWÓCH. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 31 marca, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na koncert „Pasjans na dwóch” w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.