Golfowe emocje w biznesowym anturażu (FOTO)

19 Cze

Tegoroczna Biznesowa Akademia Golfa z Pomorskim Klubem Biznesu przyniosła wiele sportowych emocji oraz nowych kontaktów, które z pewnością zaowocują ciekawą współpracą wśród pomorskich przedsiębiorców.

Na początku eventu odbył się pokaz iluzji w wykonaniu Iluzjonisty Bartosza Szuberta MAGO, uczestnika programu „Mam Talent”, który zaskoczył zarówno młodszych, jak i dorosłych uczestników Akademii.

Obok Akademii Golfa uczestnicy mieli możliwość spróbowania sił w badmintonie przy asyście trenerów z Centrum Sportów Rakietowych, poznać produkty z systemem IQOS, a także w ramach specjalnej Strefy dla Kobiet, poznać świat ręcznie robionej biżuterii Patrycji Brendler, autorskich projektów ciuchów Katarzyny Bednarskiej, a także kosmetyki marki WellU i skorzystania z indywidualnych porad kosmetycznych.

Akademia Golfa rozgrywała się w trzech kategoriach: Longest Drive, Nearest to the Pin oraz Puttowanie, przy okazji których uczestnicy mieli o co walczyć. Najatrakcyjniejszymi nagrodami okazały się być: kurs prawa jazdy na motocykl od OSK Poldek, a także weekend z BMW od Dealera BMW Bawaria Motors.

Fot.: Sylwester Ciszek.

Źródło: Materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.