Geneza Biznesu

4 Wrz

25 września w restauracji L’Entre Villes w Sopocie odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszego Eventu Biznesowego, który rozpocznie cykl spotkań „Geneza Biznesu”.  

Wydarzenie kierowane jest do biznesmenów z całej Polski i z zagranicy. Tematyka spotkań będzie zróżnicowana i nierzadko zaskakująca.

Spotkania będą miały charakter innowacyjny, zaś naszymi gośćmi będą osoby znane i poważane w biznesie. Przebieg każdego z meetingów będzie elastyczny, ale jednocześnie skrupulatnie zaplanowany tak, aby nasi goście w pełni skorzystali z uczestnictwa w evencie – zapowiadają organizatorzy. I dodają: – Podczas oficjalnego otwarcia naszym gościem będzie Prezydent Lech Wałęsa.

Moderatorem spotkania będzie producent, konferansjer biznesowy i dziennikarz – Maciej Kautz.

Spotkanie rozpocznie się o godz.16:30. Zakończenie planowane jest na godzinę 20:00.

REZERWACJA MIEJSC: rsvp@entrevilles.pl

Prosimy o uprzednią rezerwację miejsc, której można dokonać przesyłając maila na adres rsvp@entrevilles.pl. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nazwy firmy, którą Państwo reprezentują. Przypominamy, iż z powodu ograniczonej liczby miejsc, osoby przez nas zaproszone będą miały pierwszeństwo w dokonywaniu rezerwacji – informują organizatorzy.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym cyklu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.