Geek Girls Carrots Trójmiasto #36

7 Lis

16 listopada o godz. 18:00 w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter odbędzie się kolejne spotkanie Geek Girls Carrots Trójmiasto. Trwa rejestracja!

Biznes jest dobry, Przedsiębiorczość jest dobra! – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna, dziewiąta już edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.To międzynarodowy projekt promujący rozwój biznesowych inicjatyw. W zeszłym roku Polska okazała się rekordzistą ŚTP organizując największą liczbę wydarzeń ze wszystkich 160 krajów biorących udział w projekcie. W ciągu tygodnia przedsiębiorczości 2900 partnerów zorganizowało wydarzenia, w których udział wzięło w sumie 95 tysięcy uczestników. Spotkania przedsiębiorczych są nie tylko okazją do wymiany kontaktów i doświadczeń, ale także bezcennym wsparciem i inspiracją do podejmowania kolejnych wyzwań.

DLACZEGO WARTO?

Misją społeczności Geek Girls Carrots jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Nie od dziś wiadomo, że przedsiębiorczość jest kobietą. Coraz częściej to właśnie panie zakładają firmy i stają za sterem własnego, wymarzonego biznesu. Choć droga do sukcesu zazwyczaj nie obywa się bez przeszkód, to jednak determinacja, wytrwałe dążenie do celu i ambicja pomagają osiągnąć upragniony cel. Kobiety są nie tylko przedsiębiorcze, ale także potrafią wspierać się wzajemnie i współpracować.

CO ZYSKASZ?

– Dostęp do wiedzy, historie 4 prelegentek;
– Dowiesz się o tworzeniu unikatowych wartości dla biznesu;
– Możliwość czerpania z różnorodności doświadczeń we własnych projektach;
– Know-how, mnóstwo inspiracji i najnowszych trendów;
– Okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Program spotkania:

18:10 Wszystko co chciałabyś wiedzieć o prawie w branży kreatywnej, ale boisz się zapytać. Czyli co zrobić, aby skupić się na kreacji a nie administracji. Aleksandara Hinc –HiBusiness

18:30 Aplikacje których naprawdę potrzebują Twoi Klienci. Anna Czoska – Matsuu

18:50 NETWORKING

19:10 Monetyzacja aplikacji mobilnej … o pivocie i ogólnopolskiej kampanii w startupie. Agnieszka Dąbrowska – Everytap

19:40 Zuza on rails czyli droga od filologii do Google Campus. Zuzanna Śleszyńska – Lettly

Zarejestruj się już TERAZ!

                                   >>ZOBACZ TAKŻE: Przedsiębiorcze inspiracje w Starterze<<

Fot.tyt.: We love Photo.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.