Gdyński Biznesplan 2020!

3 Sty

Wystartowała 18. edycja konkursu „Gdyński Biznesplan”. Miasto Gdynia w otwartej formule zaprasza do udziału w konkursie wszystkich, którzy mają dobry pomysł na biznes, chcą profesjonalnie podejść do stworzenia biznesplanu i są zdeterminowani, by wcielić swój pomysł w życie. Pula nagród to aż 100 tysięcy złotych.

Główna nagroda finansowa w tej edycji „Gdyńskiego Biznesplanu” wynosi 30 tys. zł. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca jest to odpowiednio 20 i 10 tys. zł. W puli nagród jest też wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych oraz w formie świadczeń, które wspierają założenie i rozwój działalności gospodarczej.

Zgłoszenia do konkursu będzie można składać do 31 stycznia 2020 r. za pośrednictwem strony www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl

Każdy startujący w konkursie marzy, oczywiście, o głównej nagrodzie. Jednak zwycięzcami w „Gdyńskim Biznesplanie” są wszyscy zakwalifikowani uczestnicy. Zyskują bowiem wiedzę, mają możliwość konsultacji z profesjonalistami oraz sposobność do nawiązania wartościowych relacji z ekspertami i innymi uczestnikami konkursu. Zachęcamy do działania i pomagamy na starcie – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.

Dla autorów pomysłów, którzy przejdą etap zgłoszeń, przygotowano szereg szkoleń i warsztatów, prowadzonych przez doświadczonych trenerów i praktyków biznesu. Jak prawidłowo przygotować biznesplan, jak zbadać rynek, jak skonstruować budżet, jak i gdzie szukać klientów, jak promować swoje produkty i usługi, jak dobrze prezentować biznesowe pomysły, jakie kwestie prawne trzeba wziąć pod uwagę prowadząc własną działalność gospodarczą – to tylko niektóre z pytań, na które uczestnicy znajdą odpowiedzi, korzystając ze wsparcia konkursowych ekspertów.

Na złożenie gotowego biznesplanu konkursowicze będą mieli czas do 31 marca 2020 r. Autorzy najlepszych zostaną zaproszeni do finału, w którym zaprezentują swoje pomysły przed konkursowym jury. Zwycięzców poznamy 4 czerwca podczas Gali Finałowej – mówi Beata Grzegorska z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Konkurs „Gdyński Biznesplan” organizowany jest przez Miasto Gdynia nieprzerwanie od 2003 r. Jego celem jest promocja przedsiębiorczości oraz wsparcie osób, które swoją przyszłość wiążą z własną działalnością gospodarczą, ale nie posiadają jeszcze odpowiedniego zaplecza (środków, lokalu, know-how). Co roku w konkursowe szranki staje kilkaset osób.

Regulamin konkursu wraz z listą nagród dla laureatów trzech pierwszych miejsc dostępny jest na www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl

Konkurs można też śledzić na Facebooku.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.