W Gdańsku miłość jest wszędzie

2 Lut

Po raz kolejny z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych Miasto Gdańsk zaprasza do wspólnej zabawy w Walentynkowym konkursie Fotograficznym. Tematem zdjęć może być wszystko co kojarzy się z miłością i nawiązuje do tematu konkursu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody warto więc rozważyć udział w konkursie. Bo przecież w Gdańsku miłość jest wszędzie – uchwyć to na zdjęciu i wygraj!

Podziel się z nami swoją fotografią nawiązującą do tytułu konkursu. Zdjęcia konkursowe należy przesyłać do 12 lutego 2019 na adres e-mail walentynki@gdansk.gda.pl wraz z wypełnioną przez uczestnika Kartą Zgłoszenia – informują organizatorzy.

W tym roku organizatorzy zdecydowali się rozszerzyć zakres tematyczny prac konkursowych – nie muszą to być już tylko zakochane pary – może być detal czy krajobraz, który w jak najlepszy sposób odda temat konkursu.

Wyboru laureatów dokona Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora. Wyniki konkursu oraz publikacja zdjęć nastąpi w Walentynki – 14 lutego 2019 r. na stronie internetowej Miasta, profilu Facebookowym i na Instagramie.

Nagrodą główną w konkursie jest romantyczna kolacja dla dwóch osób oraz voucher dla dwóch osób do SPA w Hotelu Gdańsk. Przewidziano też nagrody dodatkowe dla wyróżnionych – dwa vouchery na kolację dla dwóch osób w Hotelu Gdańsk. Czekamy na Wasze zdjęcia! dodają organizatorzy.

Szczegóły zgłoszenia znajdują się w Regulaminie Walentynkowego Konkursu Fotograficznego „W Gdańsku miłość jest wszędzie”.

Regulamin i karta zgłoszenia TUTAJ.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.