Gdańska premiera marki MUSES Urbańska & Komornicka (FOTO)

1 Lut

W miniony piątek w Galerii Madison odbył się pokaz mody marki MUSES stworzonej przez Nataszę Urbańską oraz Agnieszkę Komornicką. Projektantki zaprezentowały dziewięć projektów z premierowej linii ubrań.

Pokaz odbywał się w trzech odsłonach, o godzinie 17.00, 18.00 i 19.00. Jednak z powodu problemów technicznych, drugie wyjście modelek opóźniło się prawie godzinę. Mimo to, klienci Madisona oraz pasjonaci mody bacznie obserwowali wydarzenie.

MUSES Urbańska  &Komornicka, to dom mody założony przez duet: Nataszę Urbańską – znaną piosenkarkę, aktorkę i tancerkę oraz Agnieszkę Komornicką – projektantkę, kostiumologa i malarkę. Marki wchodzące w skład MUSES, to: Muses Urbańska & Komornicka, Muses Light, Muses Delight i Tunique.

Zobrazowaniem założeń marki jest UFUFU Concept Store, gdzie znaleźć można kolekcje najciekawszych polskich projektantów, wyjątkowe akcesoria, a wszystko w przyjaznych dla kientów cenach. Celem UFUFU jest wspieranie młodych projektantów i artystów, promocja designu oraz łączenie różnych dziedzin sztuki.

belka-galeria2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.