Gdańsk Tattoo Konwent 2012 (WIDEO)

30 Lip

Za nami czwarta edycja Gdańsk Tattoo Konwent. W ostatni weekend lipca hala Centrum Stoczni Gdańskiej zmieniła się w galerię nietypowej sztuki oraz festiwal muzyki i tańca. Jak było? Zobaczcie sami!

Festiwal tatuażu, czyli Gdańsk Tattoo Konwent to impreza, na której zjawiają się tatuatorzy z całej Polski oraz goście z zagranicy, a także wystawcy oferujący alternatywną odzież, kolczyki, wydawnictwa płytowe i sprzęt do tatuowania. Podczas trwania Konwentu odwiedzający mają okazję uczestniczyć w konkursach na najlepsze tatuaże, a także obejrzeć przy pracy artystów, zainspirować się, oglądając tatuaże innych i przeglądając setki zdjęć.

Gdański festiwal to nie tylko tatuaże. Organizatorzy zadbali o tegoroczny line-up, urozmaicając go masą pokazów takich jak FreakShow Lorda Insanity, taniec burleski w wykonaniu Xarah vn den Vielenregen, pokaz Suspension w wykonaniu grupy The Hooked Friends, taneczny teatr tańca DzikiStyl Company.

Gdański TK to także okazja, aby zobaczyć, jak wysoki poziom artystyczny prezentują dziś polscy tatuatorzy. Udało nam się porozmawiać z organizatorem, tatuażystami i uczestnikami tegorocznej konwencji. Czy impreza sprostała wymaganiom tatuatorów z całej Polski? Jak narodziła się idea Tattoo Konwentu i czemu Roni najbardziej ceni właśnie gdańskie wydanie imprezy? Sprawdźcie relację portalu my3miasto.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.