Gdańsk rozkłada planszę

13 Lis

W najbliższy weekend (16-17 listopada) w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja imprezy pt. „Gramy!”, czyli święta wszystkich fanów gier planszowych.

Założenia  siódmej edycji festiwalu Gramy! są bardzo proste – przez dwa dni uczestnicy będą mieli okazję zagrać w ponad 700 gier planszowych. Do ich dyspozycji oddane zostaną zarówno proste tytuły dla dzieci, jak i zaawansowane strategie dla prawdziwych planszówkowych koneserów. Jeśli ktoś nie będzie mógł poradzić sobie z jakimś tytułem, aranżer zadba o grupę ekspertów, którzy wytłumaczą mu zasady i pomogą wybrać grę. Gościem specjalnym tej odsłony festiwalu gier planszowych będzie Antoine Bauza.

Na sobotę organizatorzy zaplanowali kilka turniejów, m.in. w konkurencjach takich jak „Mały książę”, „Brawl”, czy „Augustus”. 16 listopada twórczy wydarzenia rozlosują nagrody dla uczestników i ogłoszą Grę Roku 2013.

W niedziele na uczestników czekają turnieje w „Boom Boom” i „Abalone” oraz prawdziwa gratka: Mistrzostwa Polski w „Wsiąść do Pociągu”! Szykują się wielkie emocje dla bywalców planszy.

Impreza odbędzie się w dniach 16-17 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO przy ul. Żaglowej w Gdańsku. Bilety w cenach: 10 zł (normalny), 8 zł (rodzinny), 15 zł (dwudniowy).

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

fot.: Materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.