Gala Kobiet. KURA (NIE) DOMOWA (KONKURS)

27 Maj

Gala Kobiet „KURA (NIE) DOMOWA” odbędzie się w Hotelu MERCURE w Gdyni, 10 czerwca 2016 r., w godz. 10:00–20:00. Mamy dla Was zaproszenia!

Ponieważ mówić będziemy o życiu codziennym, o pasjach, marzeniach i o tym jak budować trwałe, pozytywne relacje z partnerem, które są podstawowym warunkiem spełnienia osobistego i zawodowego, ta gala będzie z pewnością niepowtarzalna – zapowiadają organizatorki.

Czy musimy być Perfekcyjną Panią Domu, Doskonałą Matką, rewelacyjną Żoną i obecnie – bardzo często – świetną Bizneswoman? Czy Kobieta, w obecnych czasach, potrafi w natłoku obowiązków odnaleźć czas dla siebie i spełniać swoje marzenia? Jak stereotypowe stwierdzenie KURA DOMOWA określające kobietę wychowującą dzieci i zajmującą się domem wpływa na samoocenę Kobiet? A jeśli ma pasję, spełnia marzenia i prowadzi z powodzeniem dom to już jest Kurą (nie) Domową? – pytają.

– Jakiej kobiety pragną mężczyźni?
– Czy wiesz jaki jest kolor Twojego mózgu?
– Mężczyzna… nosiciel czy użytkownik mózgu?
– Dlaczego mężczyzna nie rozumie kobiety?
– Jak zacząć spełniać kobiece marzenia?
– Czy kura domowa może być bizneswoman?
– Własny biznes czy praca na etacie… co wybrać?
– Jak sobie radzić ze stresem w pracy i szefem tyranem….
– Jak budować swoją wartość?
– Czy zapracowana, zmęczona – „kura domowa” wygra bitwę o mężczyznę z seksowną, wyrozumiałą tą „Drugą”?
– Jakiej kochanki potrzebuje Twój mąż?
– Jak rozmawiać o pragnieniach?
– Dlaczego chcemy być piękne ale nam nie wychodzi?
– Dlaczego doba jest za krótka?
– Jak odnaleźć pasję kiedy już nie jesteśmy aktywne zawodowo?
– Jak często facet potrzebuje zainteresowania?

Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć prelegenci: ANNA URBAŃSKA , ILONA ADAMSKA, PIOTR SZCZERKOWSKI, KRYSTYNA MAZURÓWNA, MAGDALENA WITKIEWICZ, GRZEGORZ KORDEK, KARO AKABAL. – Pokażą nam także, jak można żyć pełnią życia i jak niewielkim wysiłkiem możemy być szczęśliwe i spełnione! – dodają organizatorki wydarzenia.

Przygotowano także pokaz mody L/XXL– w którym modelki zaprezentują bieliznę, stroje kąpielowe i odzież.

Galę poprowadzi JACEK PAWLEWSKI, a o oprawę muzyczną zadba fantastyczny DAMIAN DZIUBEK – wodzirej – prowadzący corocznie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Gdyni.

O prelegentach:

Anna Urbańska – master trener Structogram – opowie o kolorach mózgu w relacjach damsko–męskich;
Piotr Szczerkowski – trener Master of Time Lime Terapy – opowie dlaczego mężczyźni słuchają, ale nie słyszą;
Ilona Adamska – właścicielka i redaktor naczelna Imperium Kobiet i Law Business Quality – opowie o organizacji czasu i prowadzeniu biznesu;
Krystyna Mazurówna – tancerka, choreografka, autorka książek – opowie o złości i miłości;
Magdalena Witkiewicz – pisarka i biznesmenka prowadzi firmę Efekt Motyla, autorka książek takich, jak Szkoła żon, Awaria małżeńska opowie o tym, czy zapracowana, zmęczona – „kura domowa” wygra bitwę o mężczyznę
z seksowną, wyrozumiałą tą „Drugą”?;
Grzegorz Kordek – coach, trener, ekspert komunikacji między płciowej, doradca ds. komunikacji w biznesie. Nazywany Dr Szczęście, ponieważ posiada receptę na znalezienie miłości, podtrzymywanie namiętności i rozpalenie związków, które utraciły swoją iskrę. Znany w Polsce jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci;
Karo Akabal – licencjonowany sex coach, założycielka szkoły Sex&Love – o życiu bardziej seksualnym.

Po co to robimy? Pragniemy, aby kobiety dostrzegły, że życie jest po prostu cudem! – i nie ważne jak wyglądamy, co robimy, czy jest nam lżej w życiu czy gorzej – zawsze mamy wybór, zawsze jest czas na zmiany i potrafią być one przyjemne! Życie pokazuje nam, jak drobne rzeczy… gesty, gorzkie słowa rzucone mimochodem wpływają na nas. Jak czasami nie potrafimy wyzbyć się smutku i poczucia bezradności….a czasami tak niewiele trzeba, żeby uśmiech zagościł na twarzy! Mamy nadzieję, że podczas naszej Gali nie zabraknie dobrej energii i chęci zmian na lepsze w naszych życiach, że nasi wyjątkowi Prelegenci podpowiedzą a być może i zainspirują nas do działania, zarówno w sferze zawodowej jak i biznesowej a poza tym wszystkim mamy nabrać sił i miło spędzić czas!
Zapraszamy….czeka Was dużo pozytywnych emocji, ogrom wiedzy i jeszcze więcej dobrej zabawy, bo wszystko podamy z wielką dawką humoru. Niech ta Gala będzie dla każdej z nas inspiracją! – zachęcają i zapraszają organizatorki:  Anna Wiśniewska AWI Office – trener MS Office i Agnieszka Dróżdż – Doula, fotograf noworodkowy.

Kup bilet online lub wpłać na konto:
Bank Millenium 44 1160 2202 0000 0003 0298 8339
Promocja (do 20.05) – 97zł!
Cena regularna 119 zł
Cena za dwa bilety 179 zł.

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na Konferencję Kura (Nie) Domowa:

Dlaczego to właśnie Ty powinnaś otrzymać zaproszenie na Konferencję?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (6 czerwca) do godziny 13.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KURA (NIE) DOMOWA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 6 czerwca, do godz. 13:30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie na Konferencję Kura (Nie) Domowa.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.