FuckUp Nights w stylu… retro!

7 Wrz

16. spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się 10 września (SOBOTA) na Dolnym Mieście (tramwaj przy ul. Wróbla). Dzięki współpracy z Fundacją Gdańską organizatorzy zapraszają na spotkanie w stylu… retro!

Wydarzenie to jest częścią międzynarodowej społeczności, organizującej co miesiąc spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat. W chwili obecnej spotkania FUN odbywają się w ponad 140 miastach w 50 krajach na całym świecie. W Polsce FuckUp Nights odbywają się m.in. w Trójmieście i w Warszawie.

retro

Na najbliższym FuckUp Nights Trójmiasto gośćmi będą:

ANDRZEJ JANUSZAJTIS
Fizyk, nauczyciel akademicki. Pasjonat, działacz i popularyzator wiedzy o Gdańsku. Powszechnie znany ze swojego zaangażowania w wiele projektów mających na celu przywrócenie miastu jego cennych zabytków. W 2015 roku otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Miasta Gdańska (2014).Autor m.in. popularnego przewodnika „Z uśmiechem przez Gdańsk” (1968 i 2003) z ilustracjami Zbigniewa Jujki.

HANNA BANAŚ
Z wykształcenia marketingowiec. Od trzech lat prowadzi bloga „o Matko WaRiatko!” oraz sklep Internetowy z nim powiązany. Prywatnie żona, matka trzylatka, house manager, właścicielka dwóch chartów i kota. Uzależniona od kofeiny i sarkazmu.

TOMASZ NADOLNY
W ciągu 25 lat kariery zawodowej był już wielokrotnie pracodawcą oraz pracownikiem małych firm i wielkich korporacji. Dziś w Urzędzie Miejskim w Gdańsku zajmuje się Kancelarią Prezydenta, kontaktami z technologicznym biznesem oraz koordynuje poszukiwanie i wdrażanie innowacji w urzędzie. Przyznaje, że zanim się nauczył się wielu potrzebnych mu dzisiaj rzeczy, popełnił wiele błędów…

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest zapisanie się TUTAJ.

                                             >>ZOBACZ TAKŻE: Noc Porażek (FOTO)<<

                                        >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym trójmiejskich FuckUp Nights.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.