FuckUp Nights Trójmiasto #17

12 Paź

17. edycja FuckUp Nights Trójmiasto odbędzie się 13 października o godz. 19:00 w Gdyni, w Coco Cafe Club & Restaurant (ul. Waszyngtona 21). Wstęp wolny ale obowiązują zapisy!

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i… ŚWIĘTOWANIE BŁĘDÓW.

Gośćmi będą:

PAWEŁ KORYCKI

Specjalista od usprawniania funkcjonowania wszystkiego, czego dotknie. Obecnie skupiony na podnoszeniu efektywności działu księgowego i back office w Profit Plus sp. z o.o., gdzie pełni funkcję wiceprezesa. Sprzedawca i menedżer sprzedaży doświadczony w pracy w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Człowiek czynu, zadaniowiec oraz świetny organizator. Specjalizuje się w wykonywaniu zadań trudnych i niemożliwych. Nie boi się ekstremalnych wyzwań, jak przystało na współwłaściciela firmy zajmującej się survivalem.

BARTOSZ KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI
Producent, event manager, aktualnie jest Szefem Produkcji w Studiu Trefl SA w Grupie Trefl. Jako kierownik produkcji w Telewizji Polsat przygotował wiele koncertów i wydarzeń rozrywkowych – m.in. Festiwale Top Trendy, XV-lecie telewizji i Fundacji Polsat. Odpowiadał za organizację Oficjalnej Strefy Kibica UEFA EURO 2012 w Warszawie. Kierował produkcją przy organizacji finałów Miss Polski, Supernational. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt eventów integracyjnych i promocyjnych dla wielu marek. Pracował również przy produkcji Must Be the Music – Tylko Muzyka. Pomysłodawca i wykładowca Akademii Event Managera.

ALEKSANDRA MIŚ
Współwłaściciel (jeszcze) Lodziarni Siostry Miś (bez związku z TYM MISIEM), oraz mama pełną gębą. Studiując prawo, w przeciwieństwie do rówieśników odbywających praktyki i staże w kancelariach, wolała pracę w gastronomii… I tak już zostało. Jest zdecydowana i z pasją robi to co lubi, kocha. Mocne strony?? Zawsze spada na cztery łapy, drobne potknięcia potrafi przekuć w sukces. Niepowodzenia ją motywują, a wychodzenie
z opresji to jej drugie imię.

Zapisz się już TERAZ!

Na koniec organizatorzy zapraszają na dyskusję o pożytkach i niebezpieczeństwach w prowadzeniu biznesu z rodziną i na networking.


Noc porażek
to noc pełna wrażeń. Przekonaj się sam!

>>ZOBACZ TAKŻE: Noc Porażek (FOTO)<<

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.