Fredro w gwiazdorskiej obsadzie (KONKURS)

17 Lut

Zemsta w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza to próba współczesnej interpretacji romantycznej komedii autorstwa Aleksandra Fredry opowiadającej o konflikcie między Cześnikiem a Rejentem. Trójmiejscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć sztukę 21 lutego w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl!

Hrabia Aleksander Fredro o Polaków życiu sąsiedzkim. Ile to już razy śmialiśmy się ze sporu o mur graniczny i fanfaronad Papkina? Ile wspaniałych i legendarnych kreacji aktorskich zyskaliśmy dzięki Zemście? To arcydzieło polskiej literatury to jednak nie tylko klasyka komedii, elementarz komizmu sytuacyjnego, przerysowanych postaci czy humoru słownego, ale również jeden z najbardziej krytycznych utworów o polskości, często w szyderczy i o dziwno wciąż aktualny sposób wyszydzający nasze narodowe przywary i słabostki. Utwór, którego ostrze zaczyna nam doskwierać, gdy mija już śmiech.

Spektakl Zemsta to próba dokonania współczesnej interpretacji tej romantycznej komedii, opowiadająca o konflikcie między Cześnikiem a Rejentem, ale jednocześnie wykpiwająca nas samych i czasy, w których żyjemy. Spektakl w absolutnie brawurowej obsadzie, w reżyserii znanego z ironii specjalisty od Gombrowicza, Waldemara Śmigasiewicza, wystawiany z okazji obchodów roku Aleksandra Fredry.

Źródło: Informacja prasowa.

W Gdyni spektakl zaprezentowany zostanie 21 lutego (piątek) o godzinie 17.45 i 20.30. Bilety w cenie 90 lub 120 zł do nabycia w kasach Teatru Muzycznego w Gdyni (ul. Plac Grunwaldzki 1) oraz za pośrednictwem strony internetowej.

Zemsta 1 - niekrzywe-page-001

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj jedno z podwójnych zaproszeń na spektakl!

Kiedy odbyła się teatralna prapremiera tekstu Fredry pt. „Zemsta”? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (19 lutego) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ZEMSTA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzoneni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 19 lutego, do godziny 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozwiązany. Zajrzyjcie do skrzynek pocztowych!

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat 34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.