Frankenstein z National Theatre Live ponownie w Multikinie! (KONKURS)

23 Mar

Multikino i British Council, w ramach cyklu Brytyjskie teatry w Multikinie, zapraszają 27 marca o 18.00 na specjalny pokaz scenicznej adaptacji Frankensteina w reżyserii Danny’ego Boyle’a. Spektakl nagrano w słynnym londyńskim Royal National Theatre. Nie możesz tego przegapić – weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans!

National Theatre Live ponownie w Polsce! 27 marca w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w specjalnych pokazach Frankensteina w oryginalnej wersji z polskimi napisami. W rolę Wiktora Frankensteina wcielił się Benedict Cumberbatch, natomiast w rolę potwora Johny Lee Miller.

Słynny brytyjski reżyser po 20 latach pracy w filmie powrócił do teatru. W marcu 2011 roku Danny Boyle na brytyjskim West Endzie zaprezentował własną wersję Frankensteina. Autorem sztuki, opartej na powieści Mary Shelley jest Nick Dear. Premiera spektaklu, który grany był w London’s Royal National Theatre, odbyła się 17 marca 2011 roku i transmitowano ją do wielu kin na całym świecie.

Danny Boyle reżyserską karierę zaczynał w teatrze, wystawiając w latach 80-tych sztuki dla słynnego Royal Shakespeare Company. W kinie zadebiutował w 1995 roku filmem Płytki grób. Rozgłos przyniósł mu kultowy już film Trainspotting, a w 2009 roku zdobył zarówno Oscara jak i Złoty Glob za film Slumdog. Milioner z ulicy. Jest znany również z reżyserii takich produkcji jak Niebiańska plaża, 28 dni później czy 127 godzin.

Źródło: Informacja prasowa.

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie retransmisja sztuki Frankenstein z National Theatre Live rozpocznie się o godzinie 18.00. Bilety do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej:
40 zł – normalny,
35 zł – ulgowy (Uczniowie i Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy),
30 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.),
Bilety grupowe u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach (telefony kom. pon. – pt. 9.00-17.00).

Frankenstein_PLAKAT

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj jedno z podwójnych zaproszeń na seans!

Gdzie rozgrywa się akcja powieści autorstwa Mary Shelley zatytułowanej „Frankenstein”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (25 marca) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – FRANKENSTEIN. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 25 marca, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.