Forum Życzeń

13 Gru

Za każdy list napisany do Świętego Mikołaja Forum Gdańsk przekaże złotówkę na rzecz zwierząt przebywających w gdańskim schronisku Promyk. Na koniec akcji organizator wyłoni trzech szczęśliwców, których marzenia zostaną spełnione. Listy można wrzucić do skrzynki lub przekazać przedstawicielom Forum Gdańsk dyżurującym na stanowisku nr 89 na Gdańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym na Targu Węglowym w godzinach 15:00–20:00 do soboty, 23 grudnia.

Trwa akcja Forum Życzeń, zainicjowana przez Forum Gdańsk, której celem jest pomoc potrzebującym czworonogom. Nie jest tajemnicą, że zimą zapotrzebowanie schronisk na produkty pierwszej potrzeby rośnie. Zwierzęta w tym czasie potrzebują większych racji żywnościowych, leków oraz dodatkowych kocy zapewniających im ciepło.

Zależy nam, aby Forum Gdańsk łączyło gdańszczan – mówi Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk. – Choć samo Forum jeszcze rośnie, już możemy działać razem, pomagając. Do tego – spełniamy marzenia!

W projekcie codziennie biorą udział dziesiątki osób. Niektórzy odwiedzają stoisko nawet kilkakrotnie. Jeden z uczestników przekazał aż 250 listów! W mediach społecznościowych widać coraz więcej pochlebnych opinii na temat wydarzenia. Jeden z użytkowników twierdzi, że: „Pisanie marzeń nie jest proste, ale gdy piszesz je z myślą, że pomagasz naszym czworonożnym przyjaciołom do głowy przychodzi mnóstwo pomysłów”.

Oprócz przekazania schronisku najpotrzebniejszych produktów, na zakup których przeznaczone zostaną „zebrane” pieniądze, Forum Gdańsk spełni gwiazdkowe życzenia autorów trzech najciekawszych listów. Wystarczy zapisać swoje prezentowe marzenie, uzasadnić, dlaczego właśnie to marzenie powinno się spełnić i wrzucić list do specjalnej skrzynki pocztowej dostępnej na stoisku. Wybrane osoby otrzymają wymarzone prezenty – każdy do wartości 500 zł. Wybór trzech zwycięskich listów odbędzie się 24 grudnia. Wyniki zostaną ogłoszone tego samego dnia około godziny 18.00 na profilu facebookowym Kolektywu Forum

                                               >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Stoisko jest czynne do 23 grudnia.

Forum Życzeń
Targ Węglowy 4, box nr 89
Gdański Jarmark Bożonarodzeniowy.

Fot.tyt.: Forum Życzeń.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.