Fisz Emade Tworzywo oraz Rebeka (KONKURS)

26 Kwi

W pierwszy weekend majowy (5 maja 2018, godzina 19.00), w ramach Sopockiej Majówki 2018, na scenie Opery Leśnej wystąpią dwa, dobrze znane na polskiej scenie muzycznej zespoły – FISZ EMADE TWORZYWO oraz REBEKA! Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania będą podwójne zaproszenia na koncert!

FISZ EMADE TWORZYWO to duet, który od roku 2001 tworzą producent muzyczny
i instrumentalista Piotr Waglewski oraz raper i wokalista Bartek Waglewski. W chwili obecnej zespół ma na swoim koncie 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej i hiphopowo–eklektycznej, której nieobce są wpływy jazzu, downtempo czy funk. Przez lata obecności na polskim rynku fonograficznym bracia Waglewscy przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, bez większego trudu mieszając ze sobą różne style i gatunki, starając się jednak by wszystkie ich produkcje łączyły dobra jakość i zaangażowanie.

Drugim zespołem, który tego samego wieczoru pojawi się w Operze Leśnej będzie duet REBEKA, który tworzą Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny. Nie zabraknie więc silnego kobiecego głosu, wyrafinowanych kompozycji muzycznych i oryginalnego brzmienia łączącego elektronikę
z ambitnym popem.

Bilety w cenie 30 zł, 20 zł – Karta Sopocka do nabycia od 1 marca w kasie BART ul. Kościuszki 61, Sopot oraz stronach www.bart.sopot.pl , www.operalesna.pl.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert w Operze Leśnej.

                           Pod jaką nazwą występuje również zespół Fisz Emade Tworzywo?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (30 kwietnia) do godziny 12.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – SOPOCKA MAJÓWKA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodami są podwójne wejściówki na koncert w Operze Leśnej.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 30 kwietnia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na koncert w Operze Leśnej.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.