FISZ EMADE TWORZYWO (KONKURS)

5 Cze

Po sukcesach ostatnich albumów „Numer 1”, „Drony i Mamut” – FISZ EMADE TWORZYWO – jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym powraca z nowym albumem „Radar”. Koncert odbędzie się już 8 czerwca o godz. 20:30 w Operze Leśnej. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia!

Tym razem bracia Waglewscy sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem, zarówno klasyczną Americaną jak i krautrockiem.

Z inspiracji wydobywają własne, niepowtarzalne charakterystyczne brzmienie. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków z zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym retro klimatem.

Ta autorska interpretacja muzyki lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to „muzyka drogi“.

Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna ale i ironiczna.

Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach.

Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski.

Koncert z okazji 110-lecia Opery Leśnej zrealizowano ze środków finansowych Miasta Sopotu.

Bilety w cenie 50 zł, 60 zł, 70 zł, 80 zł do nabycia:
– w Punkcie Informacji Kulturalny Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu 2
– w Kasie Opery Leśnej, Moniuszki 12, Sopot
oraz na www.bart.sopot.pl

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert w Operze Leśnej!

                             Jak nazywa się reżyser teledysku do piosenki „Dwa ognie”?

Na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (6 czerwca) do godziny 15.00 wyślij odpowiedź na zadane pytanie. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – FISZ EMADE TWORZYWO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodami są podwójne wejściówki koncert w Operze Leśnej!

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 6 czerwca, do godziny 15:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na koncert w Operze Leśnej.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Sponsorem zaproszeń jest Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.