Filmowy maraton z hitami Finchera (KONKURS)

8 Paź

ENEMEF: Noc Finchera to kinowe spotkanie z jednym z najciekawszych reżyserów, twórcą kultowych „Siedem” i „Podziemnego kręgu”. Jego filmy to oryginalne, pełne emocji produkcje z rewelacyjnymi kreacjami aktorskimi, doskonałymi zdjęciami i perfekcyjnym montażem. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na pełen napięcia maraton, który startuje już 10 października! 

W repertuarze ENEMEF: Noc Finchera znalazły się: The Social Network, Zaginiona dziewczyna (PREMIEROWO), Dziewczyna z tatuażem oraz Ciekawy przypadek Benjamina Buttona. Wydarzenie odbędzie się 10 października (piątek) jednocześnie w 25 Multikinach w Polsce. Trójmiejscy widzowie mają okazję wziąć udział w wydarzeniu w Multikinie w Gdańsku, Gdyni i Rumi.

Maraton wystartuje o godzinie 22:00, natomiast przewidywany koniec nastąpi około godziny 08:30. Bilety do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 25 zł (cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl), 28 zł (cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC), 29 zł (cena zniżkowa: z biletem z poprzednich ENEMEFów można kupić dowolną liczbę zniżkowych), 30 zł (cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką), 33 zł (cena normalna).

ENEMEF_Noc_finchera_Plakat

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na maraton z hitami Davida Finchera!

Który z filmów Davida Finchera stanowi adaptację popularnej powieści z lat dwudziestych XX wieku?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (9 października) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani z listy nadesłanych wiadomości zawierających poprawną odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 9 października, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.