Fight Exlusive Night w Sopocie

6 Sie

Fight Exlusive Night 4 „Summer Edition” zawita do letniej stolicy Polski już 16 sierpnia. Areną zmagań będzie Hala 100-lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7. W głównym pojedynku gali, tzw. „walce wieczoru”, zmierzą się:  polski zawodnik, Tymoteusz „Omen” Świątek i Czech, Pavel Svoboda.

Podczas gali, która rozpocznie się o godzinie 20.00 w sopockiej Hali 100-lecia obserwować będziemy zmagania zawodników w walkach w formule MMA i K-1 Rules. W poprzednich trzech edycjach organizacja FEN potrafiła z nieznanych medialnie zawodników wykreować gwiazdy jakie już cieszą się uznaniem i kibice sztuk walki chcą oglądać ich pojedynki.

W głównym pojedynku gali, tzw. „walce wieczoru”, która będzie międzynarodową walką na zasadach MMA, zmierzą się – polski zawodnik, Tymoteusz „Omen” Świątek (14-2) i Czech, Pavel Svoboda (11-3). Pojedynek odbędzie się w wadze do 61 kilogramów. Co istotne,Tymoteusz Świątek to wielka nadzieja polskiego MMA i zawodnik, który powoli staje się wizytówką organizacji FEN. Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z bardzo doświadczonym rywalem dysponującym wyśmietnitymi warunkami fizycznymi. Czy uda mu się pokonać rywala?

mma-sopot2

Ponadto, w gali weźmie udział Marta Chojnoska z Fight Club Shi-Kon Łódź – mistrzyni świata w Kickboxingu i była zawodniczki KSW, która walczyła na FEN 2 we Wrocławiu. Marta wystąpi w jedynym kobiecym starciu na zasadach K-1, a jej przeciwniczką będzie zawodniczka z Gdańska, Monika Porażyńska.

Kolejnym odkryciem organizacji jest monstrualny Dawid Mora. Ważący 120 kilogramów wegetarianin, który błysnął wolą walki na czerwcowym evencie FEN 3, pokonując w debiucie szwedzko-chorwackiego olbrzyma, Leo Kostica. Ze względu na świetny występ na tej samej gali kolejną propozycję otrzymał Maksymilian Bratkowicz. Uwielbiany przez kibiców WKS Śląsk, Maks – tym razem ma szansę walczyć na zaprzyjaźnionym terenie Trójmiasta z rywalem, którego ogłoszenie nastąpi niebawem.

Kolejną atrakcją sierpniowej gali będą występy najlepszych miejscowych zawodników. Organizacja już dostrzegła potencjał zawodników MMA – Jacka Krefta z Mad Dogs Gdynia czy Roberta Maruszaka z Corpusu Gdańsk. Do roli gwiazdy przymierzany jest najlepszy polski kickboxer kategorii półśredniej Jarosław Daschke z Championa Gdańsk. Szansę otrzyma też Michał Wlazło.

FEN4-summer_plakat_ver3

Wydarzenie można będzie oglądać na antenie stacji Fight Box Live lub na żywo. Sprzedaż biletów (od 65 zł) na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu wejściówki bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Afterparty po gali odbędzie się w sopockim klubie Zatoka Sztuki Beach Club.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

6 Replies to “Fight Exlusive Night w Sopocie

  1. Pingback: Widowiskowa gala Fight Exclusive Night w Sopocie (FOTO) | my3miasto.pl

  2. Pingback: Zawodnicy MMA i K-1 oceniają galę w Sopocie (WIDEO) | my3miasto.pl

  3. Pingback: Ile waży zwycięstwo? (FOTO) | my3miasto.pl

  4. Pingback: Zawodnicy MMA trenowali w Galerii Bałtyckiej (WIDEO) | my3miasto.pl

  5. Pingback: Wygraj bilety na Fight Exlusive Night w Sopocie! (KONKURS) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.