Festiwal Smaków Food Trucków w ramach festiwalu FETA! (KONKURS)

4 Lip

Dobra wiadomość dla koneserów plenerowej sztuki i jedzenia pod chmurką! Podczas tegorocznej edycji Festiwalu FETA w Gdańsku rusza Festiwal Smaków Food Trucków. Najlepsze restauracje na kółkach zaprezentują spektakl smaków z całego świata! Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania będzie bon na dowolnie wybrane danie.

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA. To wyjątkowe wydarzenie kulturalne, które od wielu lat gości w kalendarzu letnich imprez w Gdańsku. Przez cztery lipcowe dni na ulicach Grodu Neptuna będziemy mieli okazję oglądać plenerowe widowiska teatralne przygotowane przez artystów z całej Europy.

Jak wszyscy doskonale wiemy, najlepiej jest delektować się sztuką i podziwiać popisy aktorskie z pełnym żołądkiem. Dlatego też podczas imprezy nie zabraknie pysznego jedzenia, które zapewni gościom Festiwal Smaków Food Trucków. Obok teatralnej strawy dla duszy, szykują się równie apetyczne kąski serwowane przez mobilne restauracje z całej Polski.

Podobnie jak sam Festiwal FETA zapewnia bardzo różnorodny repertuar, tak i na Festiwalu Smaków Food Trucków będzie w czym wybierać. W Gdańsku pojawią się bowiem najlepsze i najsmaczniejsze jadłodajnie na kółkach. Każdy odwiedzający będzie miał okazję skosztować oryginalnych dań kuchni meksykańskiej, indyjskiej, japońskiej i wielu innych. Foodtruckowe menu obfitować będzie zarówno w streetfoodową klasykę z burgerami na czele, jak i w bardziej egzotyczne dania. Bajgle z szarpanym mięsem, kofty, dania japońskie, krewetki w zróżnicowanych odsłonach, a na deser: donuty i lody naturalne to jedne z wielu przykładów.

Spójrzmy prawdzie w oczy: to żadna przyjemność oglądać występy ulicznych artystów z pustym żołądkiem… Dlatego podczas Festiwalu FETA koniecznie odwiedźcie Festiwal Smaków Food Trucków. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

                                    >>DOŁĄCZ DO FESTIWALU NA FACEBOOKU<<

Co? Festiwal Smaków Food Trucków na Festiwalu FETA
Kiedy? 12-14 lipca

Szczegółowe informacje:
piątek 12.07, Dolne Miasto, plac przy ulicy Kurzej w godzinach 15:00-23:00
sobota 13.07, Targ Węglowy w godzinach 14:00-24:00 oraz Park Świętej Barbary w
godzinach 14:00-23:00
niedziela 14.07, Targ Węglowy w godzinach 14:00-23:00 oraz Park Świętej Barbary
w godzinach 14:00-21:00

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj bon do food trucka.

Która edycja Festiwalu  Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA 2019 odbędzie się w tym roku?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy, 10 lipca do godziny 10:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – FOOD TRUCK. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 10 lipca, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bony do food trucków.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.