Festiwal Kolorów w Gdańsku

15 Sie

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na niezwykłe widowisko – Festiwal Kolorów, który odbędzie się 22 sierpnia o godz. 15.00 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Niespełna trzysta tysięcy osób zadeklarowało w tym roku udział w Festiwalu Kolorów. To trzy razy więcej niż rok temu i dziesięć razy więcej niż w 2013 roku. Kolorowe szaleństwo nabiera rozpędu! 

Punktem kulminacyjnym imprezy jest jednoczesny wyrzut w powietrze kolorów holi.
W momencie wyrzutu nad kilkutysięcznym tłumem tworzy się barwna chmura, która po chwili opada kolorując uczestników od stóp do głów. Ze sceny zaczyna grać radosna muzyka i wszyscy rzucają się w wir zabawy. Nad imprezą latają drony wyposażone w kamery, uczestnicy trzymają mini kamerki na wysięgnikach, fotografowie i operatorzy dwoją się i troją, aby uzyskać najlepsze ujęcia. W czasie festiwalu używane są wyłącznie sprawdzone kolory holi, wykonane na bazie naturalnych składników. Dzięki temu możliwe jest pełne bezpieczeństwo uczestników.

Free hugs, bańki mydlane, malowanie buziek to tylko niektóre atrakcje, które są przewidziane przez organizatorów. Na spragnionych i głodnych będą czekać smakołyki
w strefie gastronomicznej. Na Festiwalu, poza kolorową energią, znajdzie się także wiele innych niespodzianek. Żółte okularki od Lipton Ice Tea przez które świat wydaje się bardziej różowy? Nie zabraknie ich w Trójmieście! Darmowa pula Kolorów Holi? Będzie! Kolorowe i pełne wdzięku zegarki Ice-Watch rozdawane przez Ice-Mana? Tak! Gadżety od pięknych dziewczyn z Lavish? Jasne! Laboratorium kosmetyków Naturalnych Farmona z marką Tutti Frutti porwie uczestników w wir festiwalowego, kolorowego szaleństwa w fotobudce z wyrzutnią kolorów, a od hostess będzie można dostać dwa owocowe olejki do kąpieli o zapachu kiwi i karamboli oraz soczystej jeżyny i słodkiej maliny. Wielbiciele aktywnego wypoczynku będą mogli wziąć udział w warsztatch zumby prowadzonych przez Alę Maciulewicz.

Na festiwalowej scenie wystąpią Marika i Mesajah. W ramach supportu uczestnicy wydarzenia usłyszą Czarne Kwiaty, DJ Late at night, DJ DAN. 

Festiwal Kolorów to gwarancja świetnej zabawy! Widok kolorowych i uśmiechniętych ludzi, muzyka, nowe przyjaźnie to zupełnie jak letnia, barwna terapia. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób! Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Festiwal Kolorów jest otwarty dla wszystkich i zupełnie darmowy! – zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia.

Tuż po zakończeniu Festiwalu Kolorów Klub Sztuki Alternatywnej Protokultura zaprasza na KOLOROWE AFTER PARTYWydarzenie skierowane jest do fanów szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Na dwóch scenach uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć mieszanki najróżniejszych muzycznych styli – chilloutu, dubu, reggae, dnb, dubstepu oraz techno. Impreza startuje o 21.00.

PLAKAT TROJMIASTO5

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

One Reply to “Festiwal Kolorów w Gdańsku”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.