FEN 13 Summer Edition (KONKURS)

5 Sie

Już 13 sierpnia federacja Fight Exclusive Night zorganizuje kolejną wakacyjną galę MMA i K-1. FEN 13 Summer Edition, z udziałem znakomitych zawodników z Polski i zagranicy, odbędzie się w Gdynia Arenie. Weź udział w naszym konkursie, wygraj zaproszenie i zobacz emocjonujące walki na żywo!

Po dwóch niezwykle udanych galach FEN Summer Edition, w sopockiej Hali Stulecia i kołobrzeskiej Hali Milenium, federacja Fight Exclusive Night na kolejne wakacyjne widowisko MMA i K-1 zaprasza kibiców do Gdynia Areny – jednego z najnowszych, najnowocześniejszych i największych obiektów sportowych tego typu w Polsce. Trójmiejska hala słynie z tego, że dzięki specjalnym rozwiązaniom architektonicznym nawet w największe upały gwarantuje publiczności przyjemny chłód, mimo to 13 sierpnia atmosfera w Gdynia Arena będzie z pewnością gorąca za sprawą zawodników, którzy wystąpią na gali FEN 13 Summer Edition.

Jednym z głównych bohaterów sierpniowej gali będzie Michał Wlazło (3-2), były mistrz Europy K-1 federacji UPKA oraz wielokrotny mistrz Polski muay thai. Dla 33-letniego zawodnika klubu Forfit Gdańsk będzie to szósta zawodowa walka MMA, a jednocześnie druga w klatkoringu FEN – w debiucie na gali FEN 4 Summer Edition Wlazło stoczył pasjonującą, choć przegraną walkę z Dawidem Morą (starcie to było nominowane do Heraklesów 2014 w kategorii Walka Roku MMA). Swój ostatni pojedynek stoczył pod koniec ubiegłego roku na gali RXF 21 w Bukareszcie – w walce wieczoru tych zawodów sprawił miejscowym kibicom niemiłą niespodziankę, dosłownie demolując rumuńskiego olbrzyma Alexandra Lungu.

Na FEN 13 Summer Edition po raz drugi w klatkoringu Fight Exclusive Night zobaczymy również dwóch świetnych kickbokserów reprezentujących stolicę: Marcin Szredera (4-0) z klubu Palestra Warszawa, byłego zdobywcę Pucharu Europy i wielokrotnego medalistę mistrzostw Polski, oraz Arkadiusza Wrzoska (2-3) z Copacabany Warszawa, aktualnego mistrza Europy i mistrza Polski muay thai. Obaj debiutowali na gali FEN 11 Warsaw Time, ale podczas gdy 39-letni Szreder na Torwarze zapisał na swoim koncie pewne zwycięstwo, wygrywając na punkty z młodszym od siebie o 11 lat Turkiem Aytakiem Yahsim, to 24-letni Wrzosek musiał uznać wyższość doświadczonego weterana Niko Falina. Niemiecki fighter potrzebował jednak ekstra rundy, aby w tym zaciętym pojedynku pokonać ponad dwumetrowego Polaka, któremu eksperci wróżą wielką karierę na zawodowej arenie.

Z kolei debiut dla FEN czeka 13 sierpnia w Gdynia Arena innego trójmiejskiego zawodnika – Bartosza „Hulka” Chyrka (5-2). Fighter klubu Mad Dog Gdynia w Polsce jeszcze nie przegrał – co ciekawe, wszystkie pięć walk wygrywał przez poddanie już w pierwszej rundzie. „Hulk” walczy również dla federacji M-1 Global, ale dwóch pierwszych występów na galach rosyjskiego potentata nie może uznać za udane – w obu pojedynkach zwycięstwo przypadło jego rywalom. Niesiony dopingiem własnej publiczności Chyrek z pewnością jednak pokaże na FEN 13 Summer Edition pełnię swych umiejętności i talentu. Czy dopisze do swego rekordu kolejną poddanie w pierwszej rundzie?

Klub Mad Dog Gdynia na gali FEN 13 Summer Edition będzie reprezentował także trenowany przez „Hulka”, dobrze już znany kibicom Fight Exclusive Night Jacek „Łamator” Kreft (6-3). Ten młody, wywodzący się z judo fighter MMA kategorii lekkiej (jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w judo w kategorii juniorów i młodzieżowców) ma za sobą już trzy walki w klatkoringu FEN, przy czym żadna z nich nie trwała nawet jednej rundy. Dwa z tych starć gdynianin wygrał przez balachę z Patrykiem Rogóżem i Adamem Golonkiewiczem, jedną w taki sam sposób przegrał z Łukaszem Rębeckim.

– Spektakularnymi, mistrzowskimi galami FEN 11 Warsaw Time w Warszawie i FEN 12 Feel The Force we Wrocławiu pod względem sportowym zawiesiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Kibice Fight Exclusive Night doskonale jednak wiedzą, że nasze poprzednie letnie gale, chociaż organizowane w środku wakacji, stały na równie wysokim poziomie – mówi prezes federacji Paweł Jóźwiak. – Tym razem też nie ma mowy o żadnej taryfie ulgowej, intensywnie pracujemy nad tym, aby fightcard FEN 13 Summer Edition gwarantował wielkie emocje i niezapomniane widowisko.

Bilety na FEN 13 Summer Edition można już kupować w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl. Zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu: 601 877 229.

13735061_1284515738227468_909135567575417457_o

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj zaproszenie na galę FEN 13 w Gdynia Arenie!

Jak nazywał się zawodnik, który zmierzył się z Jackiem Kreftem na gali FEN 4, która odbyła się w Sopocie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (11 sierpnia) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – FEN 13 GDYNIA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 11 sierpnia, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na galę FEN 13 Summer Edition w Gdynia Arenie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

One Reply to “FEN 13 Summer Edition (KONKURS)”

  1. Pingback: FEN 13 Summer Edition: oficjalne wyniki ważenia zawodników - my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.