EXPERYMENT i Wakacyjne Warsztaty Weekendowe (KONKURS)

10 Sie

Sezon letni w EXPERYMENCIE w pełni. Wakacyjne Warsztaty Weekendowe wystartowały w Centrum Nauki w ostatni weekend czerwca i potrwają aż do końca sierpnia. Poza udziałem w warsztatach, odwiedzający zostaną zaproszeni do przejścia ścieżką edukacyjną po wystawie i zabawy przy stanowisku dnia. Szykujcie kalendarz i pilnie notujcie. 

Spośród oferty Wakacyjncyh Warsztatów Weekendowych odbywających się w CN Experyment do końca sierpnia można wziąć udział w warsztatach dotyczących tematyki morskiej, przyrody i muzyki. Harmonogram przedstawia się w następujący sposób:

15-16.08. – Morskie tajemnice – warsztaty w godzinach 11:00-13:00 oraz 15:00-17:00.

EXPERYMENT zmieni się na weekend i zaprezentuje tajemnice fauny i flory, które skrywa Bałtyk. Wśród morskich stworzeń i glonów pojawią się takie okazy jak krewetki czy kiełże. Hej ho, hej ho, nad morze by się szło… a morze przyjdzie do EXPERYMENTU?

22-23.08. – Weekend przyrodniczy – warsztaty plastyczne w godzinach 11:00-13:00 oraz 15:00-17:00.

Liście lecą z drzew, a my je zbieramy, by nie tylko badać przyrodę i się uczyć, ale żeby je efektywnie i efektownie wykorzystać. W sierpniowy weekend goście EXPERYMENTU będą mieli okazję stworzyć ramki na zdjęcia czy kartki z wakacji w kształcie konkretnych liści drzew.

29-30.08. – W to mi graj! Weekend z muzyką – plastyczne warsztaty w godzinach 11:00-13:00 oraz 15:00-17:00.

Przywitanie nowego roku szkolnego z piosenką na ustach i muzą w tle. Jak stworzyć instrumenty z materiałów z recyklingu? Wystarczy w ostatni weekend wakacji odwiedzić EXPERYMENT. Goście będą mieli okazję skonstruować grzechotki, kastaniety i wybijając skoczny rytm rozpocząć kolejny semestr szkolny.

Na każdego z gości gdyńskiego centrum czeka również gra pt. Słoneczny Patrol Pana Kulki. Wystarczy pobrać karty gry i, przechodząc kolejne zadania, poznać nie tylko arkana wystawy, ale również dowiedzieć się, jak bezpiecznie spędzić wakacje.

Udział we wszystkich aktywnościach w cenie biletu na wystawę CN EXPERYMENT.

war

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na najbliższe wakacyjne warsztaty (15-16.08) organizowane w Centrum Nauki Experyment!

Kiedy CN Experyment uzyskało status osobnej jednostki i przekształciło się w samorządową instytucję kultury?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (14 sierpnia) do godziny 9.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – EXPERYMENT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 14 sierpnia, do godziny 9.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.