Everlast główną gwiazdą Cropp Tattoo Konwent w Gdańsku

20 Cze

6. edycja gdańskiego święta tatuażu i muzyki już 19 lipca. W industrialnych wnętrzach Centrum Stoczni Gdańskiej będzie można podziwiać pracę ponad 150 tatuatorów z Polski i zagranicy. Tradycyjnie nie zabraknie atrakcji muzycznych i pokazowych. Główną gwiazdą tegorocznej odsłony Cropp Tattoo Konwent będzie Everlast. Bilety na konwent już w sprzedaży!Jak na festiwal sztuki tatuażu przystało, na Gdańsk Cropp Tattoo Konwent nie zabraknie mistrzów zdobienia ciała tuszem. Odwiedzający będą mogli podziwiać kunszt pracy ponad 150 tatuatorów z całego świata. Na festiwalu pojawi się między innymi pochodzący z Grecji topowy artysta tatuażu europejskiego Kostas Baronis oraz czołowi reprezentanci Polski – Zappa i Marcin Domański czy specjalizujący się w stylu surrealistycznym Piotr Olejnik.

>>ZOBACZ TAKŻE: Święto tatuażu i piercingu w Gdańsku (WIDEO)<<

Tradycyjnie w programie, poza strefą tatuaży, znajdą się pokazy artystyczne i koncerty. Gościem głównym sceny muzycznej będzie amerykański wokalista, legenda alternatywnej muzyki hip-hopowej – Everlast, który po raz drugi zawita w Polsce. Były członek kultowego składu House of Pain przyjedzie do Gdańska specjalnie dla uczestników Cropp Tattoo Konwent. Na klawiszach akompaniować mu będzie Bryan Velasco. W trakcie akustycznego koncertu usłyszymy m.in. utwory z najnowszego projektu The Life Acoustic.

Poza nim na scenie nie zabraknie czołowych reprezentantów światowej muzyki niezależnej. Podczas dwóch dni festiwalu wystąpi między innymi kanadyjskie trio The Brains i metalowa kapela Black Temple ze Szwecji. Dla fanów energetycznego psychobility nie lada gratką będą koncerty brytyjskiej grupy The Meteors czy pochodzących z Detroit w stanie Michigan Koffin Kats. Rodzimą scenę muzyczną reprezentować będzie między innymi owiany tajemnicą skład Bokka czy punk’n’rollowy Tiger Skull.

W tym roku na terenie gdańskiego Cropp Tattoo Konwent stanie również scena DJ’ska z prawdziwego zdarzenia, na której przez dwa dni gościć będziemy zacne grono dj’ów – zapowiada Marcin Pacześny, współorganizator cyklu festiwali. Wśród nich znajdą się sami mistrzowie gramofonów tacy jak DJ Fly, DJ Woody oraz DJ Irie.

Tegoroczna, 6. już edycja Gdańsk Cropp Tattoo Konwent odbędzie się w dniach 19 i 20 lipca 2014 w klubie Centrum Stocznia Gdańska. Bilet jednodniowy w cenie 50 lub 65 zł, a także karnety w cenie 70 i 90 zł dostępne w sieci na stronie internetowej www.biletin.pl.

>>Hooked Friends na konwencie tatuażu w Gdańsku (WIDEO)<<

plakat_CTK_Gdansk_2014

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło fot. tyt.: Informacja prasowa.

One Reply to “Everlast główną gwiazdą Cropp Tattoo Konwent w Gdańsku”

  1. Pingback: Porcelanowe ślicznotki w industrialnych wnętrzach CSG (FOTO) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.