Energetyczny Klif Fashion Friday Night 2018

23 Lis

Kilkuset gości zgromadziła zorganizowana w gdyńskim Klifie impreza Klif Fashion Friday Night 2018. Były znane osobistości, pokazy mody – m.in. pokazem była najnowszej kolekcji polskich projektantów: Roberta Kupisza oraz Lidii Kality, a także sporo okazji do rozmów. W ten sposób galeria Klif pragnie zaakcentować swój unikatowy charakter – oparty o bliskie relacje ze stałymi klientami.

Klif Fashion Friday Night 2018 obejmował pokazy marek modowych z kategorii premium oraz VIP shopping przy asyście najlepszych trójmiejskich stylistów. W prezentacji trendów 2018/2019 wzięło udział ponad czterysta osób. Najbardziej oczekiwany był pokaz najnowszych kolekcji, polskich projektantów – Roberta Kupisza oraz Lidii Kality. Ponadto na wybiegu pojawiły się uznane marki modowe – Patrizia Pepe i Pinko. Kolekcje m.in. Pierre Cardin, Navigare, Joop pokazała firma Bell, a ekskluzywne marki sportowe – salon S’portofino. Całość uzupełniły pomorskie marki modowe reprezentowane przez Patrizia Aryton czy Emanuelea Berga. W wieczorze uczestniczyli właściciele sklepów biorących udział w pokazie, związani z Klifem od wielu lat i mający stałych odbiorców.

Co nam modnie ociepli zimę? Odpowiedź w gdyńskim Klifie.

Cieszymy się z tak dużego zainteresowania wydarzeniem, które pokazuje jak wielką mamy potrzebę obcowania z modą i czerpania z niej inspiracji – mówi Mariola Rogoż, Dyrektor Galerii Klif. I dodaje: – Jesteśmy zadowoleni z sukcesu pierwszej edycji, która przyciągnęła wielu naszych stałych klientów. Impreza była adresowana głównie do nich – by zacieśnić relacje i pokazać, jak są dla nas ważni.

 

Pokazy oglądało 400 osób, które otrzymały specjalne zaproszenia

 

Atrakcje Glamour
W przerwach między pokazami, odbywały się prezentacje trendów najmodniejszych fryzur – w tym roku królować będą cięcia typu pixie cut, boby i twarzowe grzywki, które zaprezentowała Dorota Piłat – Jakimczyk – mistrzyni świata w styligu&cut w Las Vegas. Uzupełnieniem fryzjerskiego show był pokaz makijażu przygotowany przez markę Douglas, w którym obfitował brokat.

Gdyński Klif dba także o modnych panów

Na scenie z wykładem zagościła również Agnieszka Smektała, ekspertka budowania marki, założycielka firmy inzpirea.com, a wcześniej członek zespołu LVMH – Louis Vuitton, Moet, Hennessy, która okiem eksperta skomentowała dzisiejsze trendy w kreowaniu marek luksusowych w Polsce i na świecie.

Impreza przyciągnęła znane twarze – Anetę Kręglicką Michała Starosta Beatę Tadlę, która prowadziła spotkanie

Klif Fashion Friday Night prowadziła Beata Tadla, znana dziennikarka telewizyjna. Gościem specjalnym wieczoru była Aneta Kręglicka, Miss World 1989, gdańszczanka, która opowiedziała gościom o swoich planach zawodowych, projektowaniu ubrań oraz metodach na zdrowy wygląd. W trakcie pokazu goście mogli też podziwiać wystawę obrazów autorstwa sopockiej malarki Alicji Domańskiej.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.