ENEMEF: Noc Oscarowa w Multikinie (KONKURS)

17 Lut

Długo wyczekiwany ENEMEF: Noc Oscarowa z premierą „Snajpera” i pokazem specjalnym „Joanny” już 20 lutego w sieci Multikino. Maraton to tradycyjna, coroczna okazja, aby zapoznać się z filmami, które mają największe szanse na zdobycie statuetek. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans! 

Tym razem na dwa dni przed ceremonią rozdania Oscarów w jedną noc można zobaczyć aż pięć filmów, które łącznie otrzymały 26 nominacji. W repertuarze znalazły się: oparty na prawdziwej historii SNAJPER (premierowo!), fenomenalny BIRDMAN, wznosząca polskie kino na szczyt IDA, przejmująca krótkometrażowa JOANNA oraz wciągająca GRA TAJEMNIC. Start: godzina 22.00. Przewidywany koniec: około 7.00.

ENEMEF: NOC OSCAROWA odbędzie się 20 lutego (piątek) jednocześnie w 26 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety można nabyć w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 27 zł (cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 27 zł każdy), 34 zł (cena zniżkowa z legitymacją ISIC, ITIC), 35 zł (cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych), 36 zł (cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką), 39 zł (cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju: Coca Cola, Fanta, Sprite).

Noc Oscarowa_plakat

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na maraton!

Ile miejsc liczy St. James Theatre, w którym rozgrywa się akcja jednego z filmów, który zostanie zaprezentowany podczas Enemef:Noc Oscarowa?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (19 lutego) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 19 lutego, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.