ENEMEF: Noc Hobbita w Multikinie (KONKURS)

21 Kwi

ENEMEF: Noc Hobbita kolejny raz przeniesie widzów do magicznego Śródziemia. Ten wyjątkowy maraton, który zostaje powtórzony na specjalne życzenie wiernych fanów, odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 22.00 w 30 kinach sieci Multikino. Mamy dla Was bilety! 

Ekranizacja bestsellerowej powieści J.R.R. Tolkiena jest imponującym dziełem filmowym, które za sprawą wciągającej fabuły, nadzwyczajnych obrazów i znakomitych efektów specjalnych zamienia salę kinową w magiczny świat, który pochłania każdego bez reszty. Ten maraton to doskonała okazja, aby na nowo przeżyć ekscytujące historie bohaterów i poczuć niesamowity smak przygody. W repertuarze: Hobbit: Niezwykła podróż, Hobbit: Pustkowe Smauga i Hobbit: Bitwa Pięciu Armii.

ENEMEF: NOC HOBBITA odbędzie się 24 kwietnia (piątek) jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 20 zł cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl, 24 zł: cena zniżkowa z legitymacją ISIC, ITIC, 25 zł cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu, 26 zł cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką, 29 zł cena normalna. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

ENEMEF_Noc Hobbita_PLAKAT

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na maraton!

W jakim wieku producent, współscenarzysta i reżyser trylogii Hobbit, zaczął nagrywać filmy?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (24 kwietnia) do godziny 11:30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO HOBBIT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 24 kwietnia, do godziny 11:30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.