ENEMEF: Noc Grozy z „Obecnością 2” (KONKURS)

16 Cze

ENEMEF: Noc Grozy, która odbędzie się 24 czerwca, to idealna okazja dla tych, którzy ponad wszelkie filmowe emocje, stawiają STRACH. Mamy dla Was bilety! 

Tej nocy sala kinowa stanie się bardziej mroczna niż kiedykolwiek, a rosnące napięcie spowite aurą niepokoju sięgnie zenitu. Wszystko to za sprawą jednych z najbardziej przerażających filmów grozy, które ostatnio pojawiły się na ekranach kin. W trakcie Maratonu Horrorów można obejrzeć m.in. dwie części słynnej „Obecności” zaledwie tydzień po premierze najnowszej z nich!

W repertuarze:

– najsłynniejszy horror ostatnich czasów OBECNOŚĆ,
– długo wyczekiwana OBECNOŚĆ 2,
– niczym koszmarny sen ZANIM SIĘ OBUDZĘ,
– upiorny BABADOOK.

ENEMEF: Noc Grozy odbędzie się 24 czerwca (piątek) jednocześnie w 31 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz na www.multikino.pl w następujących cenach: 30 zł – specjalna cena promocyjna dla kilku tysięcy osób wylosowanych spośród wszystkich zarejestrowanych na www.enemef.pl, 34 zł – specjalna cena promocyjna dla wszystkich zarejestrowanych na www.enemef.pl, 37 zł – cena normalna. Wielka Dolewka Coca Coli – do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

noc_grozy_825

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na maraton filmów grozy w Multikinie!

W jakich państwach powstawały zdjęcia do filmu „Obecność 2”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (21 czerwca) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ENEMEF NOC GROZY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wiadomości wylosowani spośród e-maili zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 21 czerwca, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do trójmiejskich, wyznaczonych przez sponsora kin sieci Multikino.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.