ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów w Multikinie (KONKURS)

25 Lut

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to maraton, który powstał z myślą o tych, którzy pragną zaszyć się w ciemnej sali kinowej i poczuć prawdziwy dreszcz emocji. 27 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć cztery mroczne filmy – rozwiąż konkursową zagadkę i wygraj podwójne zaproszenie do kina! 

Ten przegląd filmów grozy, jakie pojawiły się w ciągu ostatnich miesięcy w polskich kinach jest dedykowany widzom o mocnych nerwach, którym niestraszne są demony, upiorne moce i krwiożercze bestie. To propozycja dla tych, którzy naprawdę lubią się bać! W repertuarze: tajemnicza KOBIETA W CZERNI, niepokojący ANIOŁ ŚMIERCI, demoniczna ANNABELLE oraz krwawy [REC] 4: APOKALIPSA. Start: godzina 22.00. Przewidywany koniec: ok. 5.30 rano.

ENEMEF: NOC GROZY I HORRORÓW odbędzie się 27 lutego (piątek) jednocześnie w 28 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 25 zł cena promocyjna (dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na enemef.pl), 28 zł cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC, 29 zł cena zniżkowa z biletem z poprzedniego ENEMEFu, 30 zł cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką, 33 zł cena normalna z Wielką Dolewką Coca Coli.

unnamed

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie do kina!

Gdzie powstawały zdjęcia do horroru pt. „Annabelle”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (26 lutego) do godziny 15:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 26 lutego, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.