ENEMEF: Minimaraton Więźnia Labiryntu (KONKURS)

15 Wrz

ENEMEF: Minimaraton Więźnia Labiryntu to niepowtarzalna okazja, by obejrzeć na wielkim ekranie dwie części serii o losach Thomasa oraz grupie innych Streferów, którzy wbrew swojej woli zostają umieszczeni w dziwnym i tajemniczym miejscu. Ekranizacje bestsellerowej powieści dla młodzieży w ramach cyklu ENEMEF zagoszczą na ekranach już 18 września w 26 kinach sieci Multikino. Start: 22.00. Mamy dla Was bilety! 

Zawiły labirynt, który skrywa krwiożercze bestie był tylko początkiem przygody Thomasa. W drugiej części stawka się podnosi. Po tajemniczym labiryncie Streferzy zostają rzuceni to spalonej słońcem krainy. Wola walki, adrenalina, świetne tempo i bestseller przeniesione na wielki kinowy ekran –  ENEMEF: Minimaratonu Więźnia Labiryntu już 18 września!

W repertuarze znalazły się:

– WIĘZIEŃ LABIRYNTU,

– WIĘZIEŃ LABIRYNTU: PRÓBY OGNIA – premierowo!

ENEMEF: MINIMARATON WIĘŹNIA LABIRYNTU odbędzie się jednocześnie w 25 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze. Start: godzina 22.00.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 19 zł (cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl), 20 zł (cena zniżkowa z legitymacją ISIC, ITIC), 21 zł (cena zniżkowa z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych), 22 zł (cena ulgowa z ważną legitymacją uczniowską lub studencką), 25 zł (cena normalna z Wielką Dolewką Coca Coli).

enemef więźnia labiryntu

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na ENEMEF: Minimaraton Więźnia Labiryntu!

W jakim miesiącu urodził się autor książki, na podstawie której powstały filmy z serii „Więzień Labiryntu”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (17 września) do godziny 12.30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ENEMEF: WIĘZIEŃ LABIRYNTU Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 17 września, do godziny 12.30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.