ENEMEF: Gry Wojenne w Multikinie (KONKURS)

10 Wrz

ENEMEF: Gry Wojenne to wyjątkowy zestaw doskonałych filmów z wojną w roli głównej, w tym premiera autentycznej i mocnej „Karbali”. 11 września w 27 kinach sieci Multikino widzowie poznają zatrważające historie, w których gra toczy się o życie, honor i wolność. Mamy dla Was bilety! 

Podczas wyjątkowego ENEMEF-u: Gry Wojenne nie zabraknie widowiskowych scen batalistycznych, bohaterskich postaw i akcji zapierającej dech w piersiach. Na ekranie zostaną zaprezentowane cztery opowieści rozgrywające się w różnych miejscach i czasach, które łączy jedno – bezwzględność wojennej rzeczywistości. Start: godzina 22:00.

W repertuarze:

– opowiadająca o ściśle tajnej operacji KARBALA – premierowo!

– oparty na historii najlepszego strzelca amerykańskiej armii SNAJPER,

– zrealizowany z rozmachem, oparty na faktach OCALONY,

– widowiskowa i niezwykle realistyczna FURIA.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 24 zł (cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl), 27 zł (cena zniżkowa z legitymacją ISIC, ITIC), 28 zł (cena zniżkowa z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych), 29 zł (cena ulgowa z ważną legitymacją uczniowską lub studencką), 32 zł (cena normalna z Wielką Dolewką Coca Coli).

ENEMEF_GryWojenne_PLAKAT

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na maraton ENEMEF: Gry wojenne!

Ile razy amerykański żołnierz, którego historię opowiada film „Snajper”, brał udział w misjach w Iraku?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (11 września) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – GRY WOJENNE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 11 września, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.