Emocjonalna uczta Jima Jarmuscha (KONKURS)

6 Mar

11 marca w sieci kin Multikino, w ramach cyklu „Kino na obcasach”, panie będą mogły zobaczyć najnowszy film amerykańskiego reżysera Jima Jarmusha zatytułowany „Tylko kochankowie przeżyją”. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na seans!

W ramach trzeciego w 2014 roku spotkania z cyklu „Kino na obcasach” panie będą mogły obejrzeć zmysłowy film pt. „Tylko kochankowie przeżyją” w reżyserii Jima Jarmuscha, twórcy m.in. „Broken Flowers”. W rolach głównych na wielkim ekranie pojawią się: Tilda Swinton, Tom Hiddleston oraz Mia Wasikowska.

Co może być wspanialszego, niż wieczni kochankowie, winylowe płyty, zaułki i bary Tangieru, nocne jazdy samochodem po Detroit i lody ze świeżej krwi? „Tylko kochankowie przeżyją” to wszystko! W tej zmysłowej produkcji Adam (Tom Hiddleston) jest wampirem unikającym rozgłosu i słonecznego światła undergroundowym muzykiem. Mieszka w odludnej części Detroit, kolekcjonuje gitary, słucha płyt winylowych i tworzy muzykę końca świata. Jego samotność przerywa przyjazd ukochanej wampirzycy Ewy (Tilda Swinton). Jednak spokojne życie zakochanej pary zostanie wystawione na próbę, kiedy niezapowiedzianie dołączy do nich nieobliczalna i wygłodniała siostra Ewy – Ava (Mia Wasikowska). Już 11 marca każda z uczestniczek „Kina na obcasach” uwierzy w nieśmiertelną miłość i przekona się, że prawdziwe uczucie jest wieczne.

Źródło: Informacja prasowa. 

Pokaz filmu „Tylko kochankowie przeżyją” w trójmiejskich kinach sieci Multikino w ramach imprezy „Kino na obcasach” odbędzie się we wtorek (11 marca) o godzinie 20.00. Bilety do nabycia w kasach lub za pośrednictwem strony internetowej.

kinonaobcasach-2014

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz filmu w ramach „Kina na obcasach”.

Jaką postać zagrał reżyser filmu pt. „Tylko kochankowie przeżyją” w filmie „In The Soup” z 1992 roku?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do niedzieli (9 marca) do godziny 18.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO – KINO NA OBCASACH. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzona zostanie autorka najwcześniej nadesłanej odpowiedzi. Przypominamy, że pokazy KINO NA OBCASACH przeznaczone są wyłącznie dla pań.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 9 marca, do godziny 18.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozwiązany. Zajrzyjcie do swoich skrzynek pocztowych. Gratulujemy Zwycięzcom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.