Elektroniczne zaklęcia artysty w masce wilka

7 Lip

Już 9 lipca ekskluzywny koncert w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim zagra Slow Magic, młody producent, który od początku swojej kariery ukrywa się za charakterystyczną barwną maską wilka. Jego oryginalne produkcje rozpoznawalne są w całym świecie niezależnej muzyki elektronicznej. Start: 19.30. 

Slow Magic, działający na scenie muzycznej od 2010 roku, dla wielu stał się twarzą nowego ruchu muzycznego określanego mianem „CHILLWAVE”. Jest autorem takich hitów jak „Girls” czy „WAITED 4 U” (zremiksowanego również przez duet ODESZA), ale największą popularność przyniosły mu występy na żywo, podczas których z małego zestawu perkusyjnego, elektronicznych maszyn i komputera potrafi wyczarować niewiarygodnie dobre fale dźwiękowe.

Jego ostatni album „How To Run Away” zaowocował uwielbieniem tysięcy fanów i ponad 100 koncertami na całym świecie. Tym razem swoje elektroniczne zaklęcia będzie rzucał na dziedzińcu Teatru Szekspirowskiego. Muzyczną walkę z WYIMAGINOWANYM PRZYJACIELEM stoczą jazzowe dźwięki AlgoRhythm’u, a w potężną moc współtworzyć będą także STENDEK, EBOLA APE i DJ WOJAK. Polecamy!

SLOW MAGIC_baner

Bilety w cenie 20 i 35 zł (w dniu koncertu) do nabycia w kasach teatru oraz za pośrednictwem strony internetowej. 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.