Ekocuda stacjonarne ODWOŁANE (PATRONAT)

25 Wrz

Targi Ekocuda Gdańsk, których termin był wyznaczony na 24 i 25 października 2020 roku, odbędą się na wiosnę 2021. O dokładnej dacie organizatorzy poinformują możliwie jak najszybciej!

Organizacja targów niesie ze sobą pytanie o bezpieczeństwo. Organizatorzy zapewniają jednak, że podczas wydarzenia spełnione zostaną wszystkie normy bezpieczeństwa.

Nadchodząca edycja będzie wyjątkowa. Pomimo dużego sukcesu targów wirtualnych wiedzieliśmy, że naszym fanom brakuje stacjonarnych spotkań. Obserwowaliśmy rozwój sytuacji, a także przebieg innych tego typu wydarzeń. Dziś możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi – Ekocuda będą bezpieczne, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Zastosowaliśmy się do wszystkich obowiązujących norm i wdrożyliśmy rozwiązania, które pomogą nam maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo – zapewnia Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów i właścicielka marki Ekocuda.

2.03.19 Ekocuda Gdańsk VOL.3/fot. Joanna Oleszek

Co więc zmieni się w przebiegu wydarzenia? Każdy uczestnik będzie musiał wypełnić formularz rejestracyjny, który zawiera również deklarację epidemiologiczną. Uczestnicy będą wpuszczani do środka jedynie w maseczkach oraz rękawiczkach ochronnych, co będą kontrolować osoby przy wejściu. Wprowadzono m.in. limit odwiedzających – jedna osoba na przestrzeni 2,5 m2., a także inne środki bezpieczeństwa. Wszystkie wytyczne są szczegółowo opisane w regulaminie dla odwiedzających.

Wyjątkowe oferty i promocje

Na targach jak zawsze pojawią się polscy i zagraniczni wystawcy, prezentując swoje najlepsze naturalne produkty. Uczestnicy mogą liczyć na specjalne promocje i rabaty, a także na niespodzianki i premiery! To świetna okazja, by zakupić kosmetyki, które bywają trudno dostępne w sklepach. Ponadto wystawcy chętnie dzielą się swoją profesjonalną wiedzą i radą, by kupujący mogli wybrać najlepsze dla siebie produkty.

Jest to więc wspaniała szansa, by zaopatrzyć się w kosmetyki, które przygotują nasze ciało na nadchodzącą jesień i zimę. Wybór produktów będzie tak duży, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie?

Jesienne Ekocuda zawitają w trzech miastach:

– 3-4 października w Poznaniu w budynku Concordia Design
– 24-25 października w Gdańsku na Stadionie Energa
– 21-22 listopada w Warszawie w Centrum Praskim Koneser

Każda przestrzeń zostanie przygotowana tak, by maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo uczestników.

PATRONI MEDIALNI:

Radio ESKA, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, Piggypeg, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Inspirantka.pl, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety, Ekologia.pl, Wirtualne Kosmetyki, Samo Zdrowie, Trendy Art of Living, Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa, magazyn Dobra Mama, Nasz Głos Poznański, Dobre Zielsko, Sukces po poznańsku, lepszypoznan.pl, poznews.pl, Wielki Kufer, Miasto Dzieci, My3Miasto.pl, Mamy Mamom, Example.pl, Informator Stolicy, VIP Styl, naturalnabogini.pl, magazyn Holistic Health, kierunekkosmetyki.pl.

Fot.tyt.: Joanna Oleszek.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

One Reply to “Ekocuda stacjonarne ODWOŁANE (PATRONAT)”

  1. Wspaniała informacja, wybieram się do Konesera! W ogóle jest tam dużo ciekawych wydarzeń zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Duża przestrzeń, więc bezpiecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.