Eko Dzień Dziecka w CH OSOWA*

30 Maj

Z okazji Dnia Dziecka Centrum Handlowe Osowa przygotowało dla najmłodszych ekowarsztaty i atrakcje muzyczne. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 2 czerwca, w godzinach od 11:00 do 15:00. Wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych warsztatach kreatywnych, które poprowadzi Stowarzyszenie „Inne jest piękne”.

W trakcie zajęć najmłodsi wspólnie z animatorami wykonają domki dla dzikich zapylaczy. Owadzie hotele będzie można zabrać do domu i powiesić w słonecznym, dobrze chronionym przed deszczem miejscu, a po zasiedleniu ich np. przez dzikie pszczoły, obserwować życie nowych lokatorów.

O godzinie 14:00 odbędzie się koncert uczniów Empire Music School. Młodzi artyści zaśpiewają i zagrają hity muzyki klasycznej oraz rozrywkowej. Swoje umiejętności zaprezentują wokalistki, pianiści i gitarzyści.

W ramach wydarzenia odbędzie się także wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Człowiek w królestwie pszczół”. Zgłoszone do konkursu prace wykonały przedszkolaki i uczniowie placówek edukacyjnych z dzielnicy Osowa w ramach V Osowskiego Eko Festynu, który odbył się 27 kwietnia. Wystawa prac dzieci jest wyeksponowana na terenie CH Osowa,na witrynie naprzeciwko lokalu Szachownica.

Nasze Centrum wspiera ekologiczne działania i promuje młode talenty. Stąd powstał pomysł na zorganizowanie muzyczno-ekologicznych obchodów Dnia Dziecka. Warsztaty kreatywne i występy małych artystów na pewno umilą wszystkim rodzinne świętowanie tego wyjątkowego dnia – mówi Dyrektor Centrum Handlowego Osowa, Aleksandra Słowińska.

Wydarzenie Moda na Eko Dzień Dziecka w CH Osowa odbędzie się w sobotę, 2 czerwca, w godzinach 11:00-15:00, w specjalnie przygotowanej strefie przy lokalu Szachownica. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

*– Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.