Dzień otwarty na Pływalni Osowa

27 Lis

2 grudnia 2017 r. odbędzie się dzień otwarty Pływalni Osowa. Chętni będą mogli skorzystać z możliwości doskonalenia pływania z elementami ratownictwa, oddać pociechę do mini przedszkola na czas pływania oraz wziąć udział w charytatywnym Mikołajkowym Maratonie Aquafitness. Tego dnia wstęp na pływalnie kosztować będzie zaledwie 5 PLN.

Z preferencyjnych wejść w cenie 5 PLN będzie można skorzystać przez cały dzień, w godzinach od 7.00 do 22.00. Pomiędzy 9.00 a 17.00  instruktorzy będą prowadzili zajęcia doskonalenia pływania z elementami ratownictwa. W tym czasie będzie również funkcjonowało mini przedszkole dla dzieci. Opiekunowie będą mogli oddać swoją pociechę pod opiekę animatorów i w tym czasie skorzystać z pływalni, wanny z hydromasażem czy biczów wodnych.

O godzinie 17 rozpocznie się Mikołajkowy Maraton Aquafitness. Przez blisko dwie godziny będzie można spalić dużą ilość kalorii przy muzyce i pod okiem instruktorów Partnera wydarzenia, firmy Active Way. W trakcie maratonu prowadzona będzie zbiórka datków, które przekazane zostaną na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku.

By wziąć udział w maratonie, należy zarejestrować się poprzez stronę.
Obowiązuje limit 120 osób, które mogą wziąć w nim udział.
Bilety na dzień otwarty będzie można nabyć wyłącznie w kasie Pływalni Osowa w dniu imprezy.

Informacje: sportgdansk.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.