Dzień Dziecka w JUMPCITY (KONKURS)

29 Maj

Nie masz jeszcze pomysłu na to, gdzie zabrać swoją pociechę 1 czerwca? Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenia do gdyńskiego parku trampolin JUMPCITY!

Dzień Dziecka Gdynia 2014 w JUMPCITY to okazja do dobrej zabawy – nie tylko dla dzieci! Impreza startuje już w sobotę 31 maja. Dzięki możliwościom, jakie dają trampoliny, w zabawę mogą zaangażować się nie tylko dzieci, ale także rodzice.

Do dyspozycji wszystkich odwiedzających są trampoliny z koszami, duża arena główna i basen z miękkimi gąbkami. To jednak nie wszystko! Aby nadać szczególny klimat temu dniu, na obiekcie będzie można spotkać przebranych animatorów, którzy zadbają o to, aby każdy odwiedzający, niezależnie od tego ile ma lat, poczuł się wyjątkowo.

Za sprawą słodkich podarunków, malowania twarzy i konkursów, każdy będzie mógł poczuć beztroski klimat dzieciństwa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! – zachęca Andrzej Marchlewski, opiekun marki JUMPCITY.

JumpCityWeb-77

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie i wygraj zaproszenie do parku trampolin!

Jak nazywały się gwiazdy RED Bulla, które trenowały w gdyńskim JUMPCITY przed tegoroczną zimową edycją Baltic Games?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do soboty (31 maja) do godziny 9.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – DZIEŃ DZIECKA W JUMPCITY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 31 maja, do godziny 9.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

18 Replies to “Dzień Dziecka w JUMPCITY (KONKURS)

 1. W zeszłym tygodniu byłam z dziećmi w JUMPCITY….i szok!! Myślałam, że one będą skakać, a ja będę stać z boku, ale tak spodobało się całej rodzinie, że skakaliśmy razem aż godzinę! Oczywiście z przerwami, bo można się naprawdę zmęczyć 😛

  Fajna atrakcja, a przynajmniej dzieci też się poruszały – po 5 min już skakały lepiej niż ja! Na pewno polecam!

  W Projekt Fan jeszcze nie byłam, szkoda, że w Gdańsku, bo mamy daleko.

 2. W Projektfan.pl jak dla mnie najlepsze. Mają wiele ciekawych warsztatów, więc podejrzewam że na dzień dziecka będą kolejne super.

 3. Dzień dziecka jeśli zorganizują w projektfan.pl to uważam że będzie chyba najlepszą atrakcją na ten dzień. Każdy chciałby coś samemu zrobić i mieć z tego satysfakcję.

 4. Najlepszy jest projektfan.pl Tam można urządzić urodziny, które zostaną w pamięci dzieciaków. W dodatku pamiątka w postaci tego co zrobiły. Opieka i w ogóle genialny pomysł.

 5. Dla mnie Projekt Fan to też najciekawsze miejsce,w które rodzic może się wybrać z dzieckiem i fajnie spędzić wspólnie czas.

 6. W Projekt Fan jest niedrogo jak na takie warsztaty jakie oferują także myślę, że tam rzeczywiście ten czas nie byłby stracony.

 7. Ja zapisałam swoją córkę teraz na ferie do Projekt Fan, zależy mi żeby w czasie wolnym robiła coś pożytecznego, a nie tylko siedziała przed tv.

  • Moja nigdzie nie chce iść, woli siedzieć w domu, choć jej tłumaczę, że będziemy w pracy. Widziałam plakat Projekt Fan, fajne tam mają te zajęcia nie tylko warsztaty, ale i takie animacyjne, więc to jest jak znalazł dla dzieci. Będę próbowała…

 8. Jeśli chodzi o zabawę połączoną z rozwojem umiejętności dziecka to zdecydowanie mogę polecić Projekt Fan. Super miejsce.

 9. Fajnie też jest zabrać dziecko do Skimondo na narty. Dla mnie ważne żeby dzieciaki miały trochę ruchu, a nie tylko w domu siedziały!

  • Mi się podobało, nie mam żadnych zastrzeżeń. Fajne miejsce, ciekawe zajęcia, coś innego niż codzienne siedzenie przed tv po powrocie z pracy, warto.

 10. Ja dla wszystkich rodziców mogę polecić Projekt Fan. Jak nie wiecie gdzie iść z dzieckiem, koniecznie idźcie tam! Tam prowadzą różnego typu kreatywne warsztaty dla dzieci, głównie handmade. Dla dzieci to naprawdę świetna atrakcja!

  • Kasiu, wybrałam się tam, rzeczywiście mnóstwo dobrej zabawy. Moje córki były wniebowzięte, a ja razem z nimi. Podoba mi się takie miejsce, które stawia na rozwój dzieci, no i przy okazji jest to też dobra zabawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.