Dwa nowe parki trampolin powstaną w Gdańsku

25 Maj

Już wkrótce JUMPCITY otworzy w Gdańsku dwa nowe parki trampolin. W lipcu zaplanowano otwarcie JUMPCITY Gdańsk Przymorze (al. Grunwaldzka 341, vis-a-vis kampusu Uniwersytetu Gdańskiego), a w sierpniu JUMPCITY Gdańsk Wrzeszcz (ul. Juliusza Słowackiego 7, Garnizon). 

O planach i pomyśle na otworzenie nowych parków opowiada Maciej Krakowiak – kierownik marketingu JUMPCITY.

Skąd pomysł na budowę kolejnych parków trampolin?

Mieszkańcy Trójmiasta pokochali trampoliny! Można powiedzieć, że JUMPCITY zapoczątkowało „boom” na parki trampolin w Polsce. W ciągu niespełna 3 lat działalności udało nam się przekonać do tej formy spędzania wolnego czasu gości nie tylko z Gdyni, ale też z Sopotu oraz Gdańska. Całe rodziny często musiały pokonać dystans 20­30 km, aby dotrzeć do swojego ulubionego parku trampolin. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom otwieramy nie jeden, ale aż dwa parki trampolin w Gdańsku.

Gdzie dokładnie powstaną nowe obiekty i na jakie atrakcje mogą liczyć goście?

Umiejscowiony vis­a­vis kampusu Uniwersytetu Gdańskiego, park JUMPCITY Przymorze, zaprojektowany został z myślą o młodzieży i miłośnikach akrobacji. Z kolei JUMPCITY we Wrzeszczu znajdzie się w jednej z hal na terenie odrestaurowanego Garnizonu. W sąsiedztwie galerii handlowych, modnych restauracji oraz osiedla Garnizon swój wolny czas spędzają całe rodziny. Stąd pomysł, by park wyposażyć w specjalną strefę dla najmłodszych oraz wiele innych udogodnień, które docenią rodzice oraz dzieci, które szczególnie upodobały sobie zabawę na trampolinach. Więcej szczegółów jest dostępnych na specjalnej stronie internetowej poświęconej nowym parkom skaczemyzradosci.pl.

Czy zmianie ulegną zasady korzystania z parków?

Chcąc nieustannie się rozwijać musimy myśleć o tym, jak stale dbać o naszego klienta i wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom. Zdecydowana większość naszych gości od dawna korzysta z internetu stąd pomysł, by system rezerwacji miejsc w parku oprzeć o rezerwację online. Za bezproblemowy przebieg całego procesu będzie odpowiadać usprawniona strona internetowa jumpcity.pl, za pomocą której już od 1 lipca, bez wychodzenia z domu będzie można kupić swój bilet wstępu do dowolnego obiektu w sieci parków trampolin JUMPCITY. Dzięki temu zabiegowi praktycznie eliminujemy powstawanie kolejek i znacznie zwiększamy komfort korzystania z atrakcji parku trampolin.

Kiedy dokładnie powstaną nowe parki?

Otwarcie parku JUMPCITY Gdańsk na Przymorzu zaplanowane jest na drugą połowę lipca 2016 r., z kolei we Wrzeszczu powinno mieć miejsce w sierpniu 2016 r. Więcej szczegółów poznają państwo na początku lipca, informacje na bieżąco będziemy umieszczać na naszym kanale na facebooku. Jednak już teraz zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są zaproszenia na pre­opening party, podczas którego nasi goście będą mieli wyjątkową i niepowtarzalną okazję przetestować atrakcje naszych parków przed wszystkimi innymi.

Marka JUMPCITY powstała w Gdyni, tam też mieści się pierwszy park i siedziba spółki. Kolejne obiekty powstają w Gdańsku, czy planujecie państwo dalszy rozwój?

Zdecydowanie tak. Świadczyć może o tym fakt, że również w tym roku planujemy otwarcie parku w Katowicach. Będzie to nasz największy jak do tej pory obiekt. Ponadto, prowadzimy zaawansowane rozmowy w Łodzi i Częstochowie. To będzie dla nas przełomowy rok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.