„Droga do sukcesu w biznesie”

19 Cze

Pomorski Klub Biznesu zaprasza w czwartek, 21 czerwca o godz. 19.00 na spotkanie „Droga do sukcesu w biznesie”, które organizuje wraz z Dealerem BMW Bawaria Motors w salonie BMW Bawaria Motors, al. Grunwaldzka 195, Gdańsk. Ilość miejsc ograniczona!

Podczas wydarzenia będziemy gościć wyjątkowych prelegentów: Sebastiana Mullera – Kierownika Sprzedaży Flotowej BMW Bawaria Motors, Pawła Kąkola – Dyrektora Biura Pomorskiego Klubu Biznesu oraz gości specjalnych: Przemysława Staronia – nauczyciela, psychologa i trenera oraz Marcina Stefańskiego – reprezentanta Polski i kapitana klubu koszykarskiego „Trefl Sopot” – informuje Izabela Demkowicz, Event Manager PKB.

Podzielą się oni z Państwem swoją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami na temat pojęcia sukcesu w biznesie i drogi, jaką przebyli, aby ten sukces osiągnąć. Udzielą bezcennych rad oraz opowiedzą o swoich wzlotach i upadkach w biznesie oraz wyciągniętych z nich wnioskach, które przełożyły się na zdobycie wyznaczonych przez siebie celów.

„Droga do sukcesu w biznesie” to dawka wiedzy, inspiracji i motywacji dla osób, które prowadzą własny biznes lub pracują w dobrze rozwijającej się firmie i są zdecydowani, aby osiągnąć sukces w wybranym przez siebie sektorze biznesu.

Dodatkową atrakcją będzie koncert „na żywo” zespołu The Cassino – uczestnika 11. edycji programu Must Be The Music emitowanego w telewizji Polsat oraz zwycięzcy takich festiwali jak: „Rockowanie 2016” oraz „Miasto Rocka 2016”.

Po spotkaniu zapraszamy do skorzystania z dedykowanych jazd testowych najnowszymi, wybranymi modelami BMW: BMW serii 6 GT, BMW serii 5, BMW X3 oraz BMW X2. Zapisy na jazdy testowe będą się odbywały podczas wydarzenia. Zapraszamy także do wzięcia udziału w loterii wizytówkowej, w której główną nagrodą jest „Weekend z BMW” – dodaje Izabela Demkowicz.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy odbywają się drogą mailową pod adresem: i.demkowicz@pomorskibiznes.org.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być członkiem Pomorskiego Klubu Biznesu i zachęca do zapisów do tego elitarnego grona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.