„Dla Ciebie wszystko” w ramach cyklu Kino na Obcasach (KONKURS)

10 Paź

W ramach cyklu Kino na obcasach w Multikinie – 14 października (wtorek), panie będą mogły zobaczyć przedpremierowo ekranizację bestsellerowej powieści Nicholasa Sparska pt. „Dla Ciebie wszystko”. Ta niezwykła historia opowiada o losach pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać dążąc do szczęścia. Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na seans! 

„Dla ciebie wszystko” to niezwykłe love story oparte na bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa, autora „Pamiętnika” i „Najdłuższej podróży”. Historię Dawsona i Amandy poznajemy, gdy są szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozchodzą się jednak w burzliwych okolicznościach. Po dwudziestu latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe.

Październikowe spotkanie w ramach cyklu Kino na obcasach odbędzie się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź. Bilety do nabycia w kasach kin oraz za pośrednictwem strony internetowej.

KnO-pazdziernik-dla_ciebie_wszystko

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz filmu!

Jaki tytuł nosi film oparty na powieści autorstwa Nicholasa Sparksa zatytułowanej „Jesienna miłość”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (13 października) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO – KINO NA OBCASACH. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzona zostanie autorka najwcześniej nadesłanej odpowiedzi. Przypominamy, że pokazy KINO NA OBCASACH przeznaczone są wyłącznie dla pań.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 października, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.